پیش نویس اساسنامه فدراسیون فوتبال تدوین شد

پیش نویس اساسنامه فدراسیون فوتبال تدوین شد

تهران - ایرنا - رئیس کمیته حقوقی و تدوین مقررات فدراسیون فوتبال،گفت: پیش نویس اساسنامه این فدراسیون منطبق با اساسنامه فدراسیون بین المللی (فیفا) تدوین شده است.

تهران - ایرنا - رئیس کمیته حقوقی و تدوین مقررات فدراسیون فوتبال،گفت: پیش نویس اساسنامه این فدراسیون منطبق با اساسنامه فدراسیون بین المللی (فیفا) تدوین شده است. به گزارش روز چهارشنبه فدراسیون فوتبال،«احمد رضا براتی» افزود: اصلاح و انطباق اساسنامه فدراسیون فوتبال با اساسنامه فیفا در تاریخ 28 اردیبهشت و در کارگروهی با حضور علی کفاشیان، علیرضا اسدی، هوشنگ نصیرزاده، حیدر بهاروند، روزبه وثوق احمدی بررسی شد که در آن مقطع نصیرزاده به عنوان مسئول تنظیم پیش نویس این اساسنامه انتخاب شد.
وی اظهار داشت: پیش نویس مقدماتی توسط نصیر زاده آماده شده و هم اکنون کار بر روی آن ادامه دارد و با توجه به اینکه اساسنامه اصلی ترین منشور هر سازمانی است، اعتقاد دارم نباید هیچ عجله ای در تدوین آن صورت گیرد، چرا که به همان نسبت ضریب خطا افزایش خواهد یافت.
رئیس کمیته حقوقی، تدوین و مقررات فدراسیون فوتبال گفت: از سوی دیگر باید توجه کرد که حتی کنفدراسیون فوتبال آسیا نیز اساسنامه جدید خود را تصویب نکرده و هم اکنون نسخه پیش نویس آن برای اعلام نظر در اختیار فدراسیون های عضو از جمله فدراسیون فوتبال ایران قرار گرفته است.
براتی بیان داشت: 21 تیر ماه جلسه بعدی این کارگروه برای بررسی روند پیشرفت کار خواهد بود و اقدامات صورت گرفته از طریق سایت رسمی فدراسیون اعلام خواهد شد.
ورزشی**1067** 1701
پیش نویس اساسنامه فدراسیون فوتبال تدوین شد