چالش فیش های حقوقی به نشست خبری مدیر کل آموزش و پرورش همدان هم رسید

چالش فیش های حقوقی به نشست خبری مدیر کل آموزش و پرورش همدان هم رسید

همدان- ایرنا- مدیر کل آموزش و پرورش همدان در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران حاضر در نشست خبری درباره رقم فیش های حقوقی فرهنگیان همدان با ارایه حکم کارگزینی خود گفت: حقوق های میلیونی در آموزش و پرورش این استان وجود ندارد.

همدان- ایرنا- مدیر کل آموزش و پرورش همدان در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران حاضر در نشست خبری درباره رقم فیش های حقوقی فرهنگیان همدان با ارایه حکم کارگزینی خود گفت: حقوق های میلیونی در آموزش و پرورش این استان وجود ندارد. عبدالرضا فولادوند روز چهارشنبه در جمع اصحاب رسانه با بیان اینکه پایه حقوقی من طبق حکم کارگزینی سال جاری با داشتن مدرک دکترا سه میلیون و 866 هزار تومان است افزود: همه ما سرباز نظام هستیم و نظام جمهوری اسلامی برای تک تک ما سرمایه گذاری کرده و امروز که نظام به ما نیاز دارد باید به تکلیف خود عمل و نقش خود را در راستای خدمت به مردم به بهترین شکل ایفا کنیم.
وی گفت: بالاترین رقم حقوق در آموزش و پرورش استان همدان مربوط به یکی از فرهنگیان ناحیه یک با مبلغ چهار میلیون و 200 هزار تومان است و حقوق سایر فرهنگیان استان از این رقم پایین تر است.
وی با اشاره به انتشار فیش های حقوقی میلیونی در فضای رسانه ای کشور اظهار کرد: این حقوق های میلیونی در دولت فعلی و به یکباره درست نشده و اگر تخلفی انجام شده و بدعتی گذاشته شده از حاتم بخشی های دولت گذشته ناشی شده است.
مدیر کل آموزش و پرورش همدان ماجرای حقوق های میلیونی را هجمه ای از سوی برخی از رقبای دولت دانست و گفت: برخی از رقبای دولت از کارنامه دولت یازدهم وحشت دارند چرا که کارنامه دولت با تنگناهایی که وجود داشت کارنامه قابل قبولی است.
فولادوند با بیان اینکه برخی از رقبای دولت از نتایج انتخابات سال آینده نگران هستند گفت: اخلاق سیاسی در جامعه جایگاهی ندارد و جامعه ما از لحاظ اخلاق بسیار آسیب پذیر است.
وی گفت: باید همه گروه ها اخلاق اسلامی را در فضای سیاسی رعایت کنند و از رفتارهای غلطی که در گذشته اتفاق افتاده و به اعتماد مردم نسبت به نظام آسیب می زند خودداری کنند و به صورت قانونمند وارد رقابت سیاسی شوند و به انتخاب مردم احترام بگذارند.
1181/6993
چالش فیش های حقوقی به نشست خبری مدیر کل آموزش و پرورش همدان هم رسید