آیین دعای سلامتی برای مدافعان حرم در گناوه برگزارشد

پنجشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۵
آیین دعای سلامتی برای مدافعان حرم در گناوه برگزارشد

گناوه-ایرنا- آیین دعای سلامتی مدافعان حرم در گناوه باحضور مسئولان و حاجتمندان به اهل بیت (ع) به همت جامعه بسیج ورزشکاران همزمان با شب 23 ماه مبارک رمضان در حسینیه ثارالله این شهر برگزار شد.

گناوه-ایرنا- آیین دعای سلامتی مدافعان حرم در گناوه باحضور مسئولان و حاجتمندان به اهل بیت (ع) به همت جامعه بسیج ورزشکاران همزمان با شب 23 ماه مبارک رمضان در حسینیه ثارالله این شهر برگزار شد. به گزارش ایرنا، در این برنامه معنوی برنامه های مختلفی شامل دمام و سنج و سینه زنی و مداحی اجرا و شرکت کنندگان از درگاه خداوند سلامتی و پیروزی برای مدافعان حرم اهل بیت (ع) را خواستار شدند.
یکی از روحانیون اعزامی از قم در این آیین گفت: این حوادث که نظام بین المللی را به چالش مثبت و منفی کشانده جدید نیست و از گذشته بصورت پشت پرده وجود داشته و اکنون علنی نمایان شده است.
حجت الاسلام اندیشمند افزود: جریان باطل که دین مبین اسلام را به تمام معنا درک نکرده اند، هم اینک در جهان ریشه دوانیده و نمونه آن وجود گروههای معاند داعش است که با حمایت های آمریکا و رژیم جعلی صهیونیستی و برخی کشورهای منطقه تشکیل شده و در ظاهر به نام اسلام دست به جنایت های بی شماری بر علیه مسلمانان می زنند.
وی یادآورشد: امروز استکبار با حمایت از گروه های تروریستی داعش بدنبال این است که به دین مبین اسلام و انقلاب اسلامی ضربه وارد کند اما غافل از اینکه امت اسلامی ایران با داشتن رهبری عظیم و عالیقدر خاری در چشم آنان شده و نقشه های آنان را خنثی کرده اند.
وی حضور جوانان برومند ایران اسلامی را در دفاع از حرم اهل بیت (ع) کشورهای همسایه مایه مباهات دانست و گفت: این عزیزان با بصیرت و تبعیت از ولایت فقیه و وصایای شهدا با حضور خود در این کشورها از آبروی اسلام و مسلمان دفاع می کنند و اجازه هرگونه نفوذ دشمن را به داخل خاک کشور سلب کرده اند.
شهرستان گناوه در شمال استان بوشهر قراردارد.
6164/ 6045
آیین دعای سلامتی برای مدافعان حرم در گناوه برگزارشد
jkkjkjkjkj