ماه مبارک رمضان بهترین فرصت ترویج معارف قرآنی است

پنجشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۵
ماه مبارک رمضان بهترین فرصت ترویج معارف قرآنی است

گچساران- فرماندار گچساران به برکات ماه مبارک رمضان اشاره کرد و گفت:ماه مبارک رمضان بهترین فرصت ترویج معارف قرآنی است.

گچساران - ایرنا - فرماندار گچساران به برکات ماه رمضان اشاره کرد و گفت: این ماه بهترین فرصت برای ترویج معارف قرآنی و دینی است. به گزارش خبرنگار ایرنا، عبدالرحیم رحیمی روز پنجشنبه در نشست هماهنگی برگزاری نماز عید فطر در گچساران با اشاره به اهمیت برپایی محافل قرآنی و دینی در مساجد در ماه رمضان، افزود: جذب جوانان به این برنامه ها فرصتی مناسب برای ترویج آموزه های دینی به شمار می رود.
وی اهمیت اقامه نماز عید فطر را یادآور شد و بیان کرد: اقدام ها و پیگیری های لازم برای برگزاری هر چه باشکوه تر این نماز در شهرستان گچساران انجام شده است.
رحیمی با بیان اینکه ستاد برپایی نماز عید فطر در شهرستان گچساران فعال است، اظهار کرد: هماهنگی های لازم از سوی این ستاد برای حضور گسترده مردم ولایتمدار و مومن گچساران در نماز عید فطر فراهم شده است.
وی با اشاره به اینکه نماز عید فطر در امت اسلامی از اهمیت بالایی برخوردار است، عنوان کرد: مسلمانان با حضور گسترده و پرشور در نماز عید فطر وحدت و همبستگی خود را به جهانیان نشان خواهند داد.
برپایی ایستگاه صلواتی و اختصاص تعدادی اتوبوس برای جابجایی نمازگزاران از سوی سازمان تاکسیرانی گچساران از مصوبات این نشست بود.
نماز عید فطر امسال ساعت هفت و 30 دقیقه صبح در میدان امام خمینی (ره) شهر دوگنبدان اقامه خواهد شد.
2082/6162
ماه مبارک رمضان بهترین فرصت ترویج معارف قرآنی است