یوآخیم لو: برنده دیدار آلمان و ایتالیا، قهرمان یورو2016 است

شنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۵
یوآخیم لو: برنده دیدار آلمان و ایتالیا، قهرمان یورو2016 است

تهران- ایرنا- سرمربی تیم ملی فوتبال آلمان در آستانه دیدار امشب (شنبه) برابر ایتالیا در مرحله یک چهارم نهایی جام ملت های اروپا (یورو) 2016 گفت:‌ برنده این دیدار قهرمان یورو 2016 خواهد شد.

تهران- ایرنا- سرمربی تیم ملی فوتبال آلمان در آستانه دیدار امشب (شنبه) برابر ایتالیا در مرحله یک چهارم نهایی جام ملت های اروپا (یورو) 2016 گفت: برنده این دیدار قهرمان یورو 2016 خواهد شد. به گزارش ایرنا از تارنمای خبری دیلی استار، قهرمان جهان تاکنون عملکرد تاثیرگذاری داشته است، ولی ایتالیا حتی عملکرد بهتری داشته است و در آخرین مسابقه مرحله یک هشتم نهایی اسپانیا را شکست داد و به این مرحله صعود کرد.
سرمربی تیم آلمان معتقد است که دیدار امشب فینال واقعی است.
وی گفت: هنوز راه زیادی در پیش است، ولی برنده این دیدار بخت قهرمانی یورو 2016 را دارد.
یواخیم لو افزود: ما می توانیم قهرمان شویم، تیم های دیگری هم هستند. ایتالیا و فرانسه نیز مانند ما اهداف یکسانی دارند. ایتالیا و آلمان این توانایی را دارند، ولی در حال حاضر ما باید بر این بازی تمرکز کنیم.
وی ادامه داد: اگر فرانسه راه انگلیس را نرود، برنده دیدار امشب احتمالا به مصاف میزبان جام می رود.
آلمان هرگز ایتالیا را در یک تورنمنت مهم شکست نداده است و لو گفت که ما برای دفاع و حمله آمادگی داریم و بازیکنان آلمان کارشان را بلدند.
مرحله یک چهارم نهایی جام ملتهای اروپا (یورو) 2016 امشب با دیدار آلمان و ایتالیا پایان می یابد و چهار تیم نهایی رقابتهای خود را از روز 16 تیر ازسرمی گیرند.
ورزشی**1210**1584
یوآخیم لو: برنده دیدار آلمان و ایتالیا، قهرمان یورو2016 است