یورو2016/ انتقاد سرمربی ایسلند از اشتباهات شاگردانش برابر فرانسه

دوشنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۵
یورو2016/ انتقاد سرمربی ایسلند از اشتباهات  شاگردانش برابر فرانسه

تهران - ایرنا - سرمربی تیم ملی فوتبال ایسلند بعد از شکست مقابل فرانسه در مرحله یک چهارم نهایی جام ملت های اروپا - یورو 2016 - ضمن انتقاد از عملکرد بازیکنانش در نیمه نخست گفت: عملکرد ضعیف در نیمه نخست بازی مقابل فرانسه به خاطر خطاهای روانی بود.

تهران - ایرنا - سرمربی تیم ملی فوتبال ایسلند بعد از شکست مقابل فرانسه در مرحله یک چهارم نهایی جام ملت های اروپا - یورو 2016 - ضمن انتقاد از عملکرد بازیکنانش در نیمه نخست گفت: عملکرد ضعیف در نیمه نخست بازی مقابل فرانسه به خاطر خطاهای روانی بود. به گزارش روز دوشنبه پایگاه اطلاع رسانی نشریه «ساکرنت»، تیم فوتبال ایسلند بامداد دوشنبه با نتیجه 5 بر 2 برابر فرانسه در مرحله یک چهارم نهایی یورو 2016 شکست خورد و از گردونه رقابت ها کنار رفت.
ایسلند کشوری با 330 هزار نفر جمعیت، هرگز قبلا در تورنمنت مهمی شرکت نکرده بود، ولی در این مسابقه بزرگ به مصاف فرانسه رفت و در مرحله گروهی شکست نخورد و با پیروزی حیرت آور دو بر یک برابر انگلیس در مرحله یک هشتم نهایی، به دور بعدی صعود کرد.
امیدهای ایسلند برای پیشرفت بیشتر در نیمه نخست بازی در ورزشگاه استاددو فرانس به خاموشی گرائید و در همان نیمه اول تیم فرانسه با چهار گل از سوی اولیورجیرو، پل پوگبا، دیمیتری پایت و آنتوان گریژمان جلو افتاد.
ایسلند در نیمه دوم این شکست را تا حدی جبران کرد و کولبین سیگتورسون و بیارناسون دو گل برای ایسلند به ثمر رساندند. جیرود نیز دومین گل خود را در این نیمه وارد دروازه ایسلند کرد.
«لارس لاگربک» سرمربی سابق تیم سوئد که از سال 2011 هدایت تیم ایسلند را به عهده دارد و آخرین حضورش در این مسابقه بود، بعد از این شکست با احساس دوگانه ای روبرو شد.
وی در این باره گفت: مایلم به فرانسه تبریک بگویم. آنها تیم فوق العاده ای هستند. این چهارسال و نیم سفر فوق العاده ای برای من بود. از تمام هوادارانی که اینجا آمدند تشکر می کنم. از تمام لحظات بازی به جز 45 دقیقه نخست مسابقه لذت بردم.
وی گفت که عملکرد ضعیف تیم در نیمه نخست به خاطر خطاهای روانی بود.
لاگربک افزود: ما از لحاظ ذهنی نتوانستیم در نیمه نخست، بازی را به خوبی اداره کنیم، اما در نیمه دوم نمایش خوبی داشیتم. این مسابقه ای بود که باید از آنها درس بگیرید.
سرمربی تیم ملی فوتبال ایسلند ادامه داد: اگر به تمام این تورنمنت نگاهی بیاندازید، صعود به مرحله یک چهارم نهایی به عنوان تیم تازه وارد فوق العاده بود. ما اشتباهاتی داشتیم و خیلی غیرفعال عمل کردیم.
ورزشی**1210**1545
یورو2016/ انتقاد سرمربی ایسلند از اشتباهات شاگردانش برابر فرانسه