ایران انفجارهای زنجیره ای عربستان را محکوم کرد

سه شنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۵
ایران انفجارهای زنجیره ای عربستان را محکوم کرد

تهران-ایرنا- سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان با محکوم کردن انفجارهای انتحاری اخیر در عربستان سعودی تصریح کرد: تروریسم مرز و ملیت نمی شناسد و هیچ راه حلی جز ایجاد یک اجماع و انسجام بین المللی و منطقه ای علیه آن وجود ندارد.

تهران-ایرنا- سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان با محکوم کردن انفجارهای انتحاری اخیر در عربستان سعودی تصریح کرد: تروریسم مرز و ملیت نمی شناسد و هیچ راه حلی جز ایجاد یک اجماع و انسجام بین المللی و منطقه ای علیه آن وجود ندارد. به گزارش ایرنا به نقل از بخش دیپلماسی عمومی وزارت امور خارجه، بهرام قاسمی سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان دوشنبه شب، انفجارهای انتحاری شامگاه امروز در مناطق مختلف عربستان از جمله عملیات تروریستی در نزدیکی مسجدالنبی و نیز در منطقه قطیف را محکوم کرد.
سخنگوی وزارت خارجه جمهوری اسلامی ایران ضمن ابراز همدردی با خانواده های قربانیان این حوادث افزود: همانگونه که بارها از سوی جمهوری اسلامی ایران اعلام گردیده است تروریسم در هر شکل آن و در هر نقطه از جهان به شدت محکوم است و باید با جدیت تمام توسط تمامی کشورها با منابع، علل و عوامل آن برخورد قاطع به عمل آید.
وی تصریح کرد: تروریسم لجام گسیخته ای که امروز بخصوص در منطقه شاهد آن هستیم نشان داده است که این پدیده شوم، مرز و ملیت نمی شناسد و هیچ راه حلی جز ایجاد یک اجماع و انسجام بین المللی و منطقه ای علیه آن وجود ندارد.
شبس**9241**1565
ایران انفجارهای زنجیره ای عربستان را محکوم کرد