نمایش زیبا ترین جلوه بندگی و اطاعت در نماز عید فطر

چهارشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۵
نمایش زیبا ترین جلوه بندگی و اطاعت در نماز عید فطر

کیش - ایرنا – مردم ولایتمدار و مومن جزیره کیش به شکرانه یک ماه روزه داری و مبارزه با شیطان نفس در نمازی عارفانه قامت عشق بستند و با سردادن نوای تکبیر، زیباترین جلوه بندگی و ستایش معبود را به نمایش گذاردند .

کیش - ایرنا – مردم ولایتمدار و مومن جزیره کیش به شکرانه یک ماه روزه داری و مبارزه با شیطان نفس در نمازی عارفانه قامت عشق بستند و با سردادن نوای تکبیر، زیباترین جلوه بندگی و ستایش معبود را به نمایش گذاردند . به گزارش خبرنگار ایرنا ، صبح هنگام و آن زمان که نوای دلنشین اذان صبح از گلدسته های مساجد به گوش رسید ، زن و مرد ، پیر و جوان ، بزرگ و کوچک با روحی پاک ، قلبهایی بی آلایش و فارغ از هر گونه تعلق و زنگار و مملو از حلاوت روزهای بندگی و اطاعت پس از یک ماه عبادت معبود ،راهی مصلای بزرگ کیش شده تا در صفوفی بهم فشرده نماز عشق اقامه کنند .
مردم کیش در صف هایی منظم و منسجم با سردادن تکبیر همصدا با یکدیگر دعای 'الهم اهل الکبریا و العظمه ' را زمزمه کردند.
نماز عید سعید فطر صبح امروز به امامت حجت الاسلام حسن علیدادی امام جمعه کیش ، جمعی از مسئولان ، فرماندهان نظامی و انتظامی ، ساکنان و گردشگران در مصلای بزرگ کیش برگزار شد .
مردم جزیره کیش پس از پایان نماز ، عید بزرگ فطر را به یکدیگر تبریک گفتند وظهور حضرت حجت (عج ) و سلامت و عاقبت به خیری را برای هم آرزو کردند .
نمازگزاران پس از اقامه نماز زکات فطریه خود را در صندوق های در نظر گرفته شده از سوی کمیته امداد مام خمینی (ره) انداختند .
در پایان با شریت و شیرینی از نمازگزاران پذیرایی شد .
1630**1641
نمایش زیبا ترین جلوه بندگی و اطاعت در نماز عید فطر
jkkjkjkjkj