سانتوس: پرتغال همیشه تیم بزرگی بوده است

پنجشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۵
سانتوس: پرتغال همیشه تیم بزرگی بوده است

تهران- ایرنا- سرمربی تیم ملی پرتغال بعد از صعود این تیم به فینال جام ملتهای اروپا (یورو) 2016 و در مقابل انتقادهای بسیاری که در مورد سبک بازی این تیم در یورو 2016 مطرح شده، گفت که همیشه پرتغال را به عنوان یک تیم بزرگی ارزیابی کرده است.

تهران- ایرنا- سرمربی تیم ملی پرتغال بعد از صعود این تیم به فینال جام ملتهای اروپا (یورو) 2016 و در مقابل انتقادهای بسیاری که در مورد سبک بازی این تیم در یورو 2016 مطرح شده، گفت که همیشه پرتغال را به عنوان یک تیم بزرگی ارزیابی کرده است. به گزارش تارنمای خبری گل، پرتغال در پنج بازی متوالی بعد از 90 دقیقه به تساوی دست یافت تا آنکه در نیمه نهایی دو بر صفر به برتری رسید، اما سرمربی تیم نگران انتقادها نیست.
پرتغال چهارشنبه شب در لیون موفق شد در نیمه نهایی جام ملتهای اروپا ولز را با نتیجه دو بر صفر شکست دهد و به فینال راه یابد. این تیم یک گام به انتقام شکست خود در فینال 2004 نزدیکتر شده است.
کریستیانو رونالدو کاپیتان تیم در دقیقه 50 اولین گل بازی را به ثمر رساند و به رکورد میشل پلاتینی در جام ملتهای اروپا دست یافت. نانی هم سه دقیقه بعد با گل دوم پیروزی پرتغال را قطعی کرد.
این پیروزی به نوار پنج تساوی پیاپی پرتغال در این رقابتها پایان داد که انتقادهایی را در میان بازیکنان و کارشناسان به خاطر فوتبال زشت آنها بدنبال داشته است.
سانتوس بعد از مسابقه به خبرنگاران گفت: من همیشه پرتغال را تیم بزرگی می دانسته ام.
وی گفت: گاهی ما فوتبال زیبا بازی می کردیم و گاهی نه. اما فکر می کنم دیدار ما مقابل کرواسی فوق العاده بود. یک بازی بسیار استراتژیک بود.
سانتوس گفت: ما آنچه را که باید انجام می دادیم انجام دادیم. اهمیتی به این نمی دهیم که زیباست یا نه. اما چهارشنبه شب بازی زیباتری داشتیم.
در مرحله فینال در روز یکشنبه پرتغال با برنده دیدار فرانسه مقابل آلمان روبرو می شود.
سانتوس در این باره گفت: روز یکشنبه نقطه اوج دوران حرفه ای من خواهد بود و بزرگترین دستاورد من به عنوان یک مربی محسوب می شود.
وی گفت: هنوز در مورد حریف فکر نمی کنم. دو تیم بسیار قدرتمند روز پنجشنبه به مصاف هم می روند. ما بازی را تماشا خواهم کرد. بعد ازآن تیم حریف را آنالیز و تحلیل می کنم.
وی گفت: ما بدنبال برد هستیم و من تیم را با بهترین استراتژی ممکن می چینم.
ورزشی**1584
سانتوس: پرتغال همیشه تیم بزرگی بوده است