Home

خروس ها بدنبال سومین قهرمانی در جام ملتهای اروپا

یکشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۵
خروس ها بدنبال سومین قهرمانی در جام ملتهای اروپا

تهران - ایرنا- تیم فرانسه امشب (یکشنبه) به امید کسب سومین قهرمانی خود در مسابقات جام ملت های اروپا ( یورو) 2016 به مصاف پرتغال می رود، ولی پرتغال هم بدنبال خراب کردن میهمانی آنهاست.

تهران - ایرنا- تیم فرانسه امشب (یکشنبه) به امید کسب سومین قهرمانی خود در مسابقات جام ملت های اروپا ( یورو) 2016 به مصاف پرتغال می رود، ولی پرتغال هم بدنبال خراب کردن میهمانی آنهاست. به گزارش ایرنا از رویترز، فرانسه میزبان جام ملتهای اروپا 2016 در صدد کسب سومین قهرمانی خود در برابر پرتغال است و چشم امید هر دو تیم به رونالدو و گریژمان مهاجمان خود دوخته شده است.
فرانسه از سال 1978 تاکنون در 10 مسابقه پرتغال را شکست داده است. این تیم در سال های 1984 و 2000 جام قهرمانی یورو را بالای سر برده است. پرتغال در صورت پیروزی، بعد از شکست تلخ از یونان در فینال یورو2004 ، به اولین قهرمانی خود در این تورنمنت دست خواهد یافت.
دیدار فینال یورو 2016 امشب شاهد نبرد شاگردان دیدیه دشان سرمربی فرانسه و فرناندو تورس سرمربی پرتغال است. تیم هجومی فرانسه مقابل تیم سازمان یافته و تاکتیکی پرتغال به میدان می رود. نتیجه این بازی بستگی به دو مردی دارد که پیراهن شماره 7 را برتن کرده اند.
رونالدو ستاره پرتغال و گریژمان مهاجم فرانسه، شش هفته پیش در فینال لیگ قهرمانان اروپا به مصاف یکدیگر رفتند. رونالدو با رئال مادرید در ضربات پنالتی اتلتیکو مادرید را شکست داد.
تا این مرحله از مسابقات گریژمان با به ثمر رساندن شش گل گلزن برتر این تورنمنت است، درحالی که رونالدو سه گل در این تورنمنت ثبت کرده است.
در صورت پیروزی فرانسه، این سومین قهرمانی خروس ها در خاک کشورشان بعد از یورو 1984 و جام جهانی 1998 است.
فینال جام ملتهای اروپا (یورو) 2016 امشب (یکشنبه) در ورزشگاه استاد دو فرانس میان پرتغال و فرانسه میزبان جام برگزار می شود.
ورزشی**1210**1584
خروس ها بدنبال سومین قهرمانی در جام ملتهای اروپا