تشدید تدابیر امنیتی در پاریس همزمان با فینال یورو 2016

یکشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۵
تشدید تدابیر امنیتی در پاریس همزمان با فینال یورو 2016

تهران - ایرنا - مقامات فرانسوی از تشدید تدابیر امنیتی در پاریس همزمان با دیدار پایانی مسابقات جام ملت های اروپا (یورو 2016) خبردادند. فرانسه و پرتغال فینال این جام را یکشنبه شب برگزار می کنند.

تهران - ایرنا - مقامات فرانسوی از تشدید تدابیر امنیتی در پاریس همزمان با دیدار پایانی مسابقات جام ملت های اروپا (یورو 2016) خبردادند. فرانسه و پرتغال فینال این جام را یکشنبه شب برگزار می کنند. به گزارش 'بی بی سی'، بیش از پنج هزار پلیس در مکان های حساس پاریس و مناطق اطراف پایتخت مستقر خواهند شد تا امنیت این رویداد مهم را تامین کنند.
مقامات فرانسوی می گویند نیروهای پلیس در ورزشگاه 'استادو فرانس' و همچنین مکان های ویژه تماشای عمومی این مسابقه از جمله در نزدیکی برج ایفل و بلوار معروف 'شانزه لیزه' پاریس به گشتزنی خواهند پرداخت.
نیروهای ارتش و پلیس فرانسه از زمان حملات تروریستی پاریس در ماه نوامبر (آبان ماه) که بیش از 130 کشته برجای گذاشت، در پایتخت فرانسه حضور محسوسی دارند.
مقامات فرانسوی همچنین به دلیل نگرانی های امنیتی هشدار داده اند که در صورت پیروزی فرانسه در مسابقه فینال، جشن های خیابانی از جمله در بلوار شانزه لیزه برگزار نخواهد شد.
این مقامات افزودند: هزار و 900 پلیس از محل تماشای عمومی مسابقه فینال در نزدیکی برج ایفل مراقبت خواهند کرد و حدود سه هزار و 400 پلیس نیز در شانزه لیزه مستقر خواهند شد.
یک مقام ارشد شهرداری پاریس در این زمینه گفت: 'به ازای هر 50 تماشاگر یک مامور پلیس حضور خواهد داشت که این استاندارد بسیار بالایی است.
دیدار پایانی رقابت های جام ملت های اروپا قرار است ساعت 21 امشب به وقت پاریس (23:30 ) به وقت تهران در 'استادو فرانس' برگزار شود.
فرانسه و پرتغال به ترتیب با شکست آلمان و ولز به دیدار پایانی این مسابقات راه یافتند.
تشدید تدابیر امنیتی در پاریس همزمان با فینال یورو 2016
jkkjkjkjkj