استاندارهرمزگان:دولت درحال ایجاد اعتماد برای سرمایه گذاری است

سه شنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۵
استاندارهرمزگان:دولت درحال ایجاد اعتماد برای سرمایه گذاری است

بندرعباس- ایرنا - استاندار هرمزگان با اشاره به فرآیندهای اداری برای سرمایه ‌گذاری گفت: هم اکنون دولت در حال ایجاد اعتماد و بازآفرینی در باب سرمایه‌گذاری در حوزه خارجی و داخلی است.

بندرعباس- ایرنا - استاندار هرمزگان با اشاره به فرآیندهای اداری برای سرمایه گذاری گفت: هم اکنون دولت در حال ایجاد اعتماد و بازآفرینی در باب سرمایه گذاری در حوزه خارجی و داخلی است. به گزارش ایرنا به نقل از روابط عمومی استانداری هرمزگان ، جاسم جادری سه شنبه در دومین نشست کارگروه آمایش ، محیط زیست و توسعه پایدار استان افزود: سرمایه گذاری ها همواره باید با دید و هدف تقویت دانش و تخصص ساکنان هر منطقه همراه باشد.
وی با بیان اینکه اگر خواهان توسعه پایدار هستیم ، باید مهارت کار را به مردم هر منطقه بیاموزیم ، اضافه کرد: از سرمایه گذاری ها در استان هرمزگان حمایت می کنیم.
استاندار هرمزگان با بیان اینکه مردم از تصمیمات اشتباه دولت گذشته آسیب دیده اند ، گفت: توسعه پایدار نیازمند برنامه های علمی و استوار است.
وی خاطرنشان کرد: درهرمزگان ظرفیت های متعددی است که خواهان مدیریت بهینه و الگوهای کارآمد در بخش هایی از جمله کشاورزی ، شیلات و سایر حوزه هاست.
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی هرمزگان با بیان اینکه این استان در ابعاد مخلتف جمعیتی و اقتصادی با توسعه نامتوازن روبرو شده ، گفت: به عنوان نمونه ما تنها یک شهر بالای نیم میلیون جمعیت در استان داریم و این در حالیست که سایر شهرها به طور میانگین حدود 15 هزار نفر جمعیت دارند و مردم مجبورند برای دریافت خدمات فاصله بین شهرهای کوچکتر تا مرکز را طی کنند.
صالح دریانورد اضافه کرد: در غرب شهر بندرعباس واحدهای صنعتی توسعه خوبی یافته اند و این در حالی است که مدیریت این واحدها اغلب از مرکز و سایر شهرها صورت می گیرد که این امر می تواند در بعد اجتماعی ، تقابل ایجاد کند و منجر بروز چالش های شود.
وی از تصویب ایجاد شهر کوشک در غرب استان خبر داد و گفت: بحث جانمایی این شهر نیز مورد بررسی و گفت و گو قرار می گیرد.
دریانورد در ادامه به مصوبات و طرح های مرتبط با توسعه جاسک و سواحل پیرامون آن اشاره و اضافه کرد: توسعه متوازن این منطقه مدنظر و مورد تاکید مقام معظم رهبری و دولت است که در این راه مسیرها را باید هموار کرد.
7195/6048
استاندارهرمزگان:دولت درحال ایجاد اعتماد برای سرمایه گذاری است