سالانه 100 اثر در زمینه شعر و ادبیات در حوزه هنری به چاپ می رسد

سه شنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۵
سالانه 100 اثر در زمینه شعر و ادبیات در حوزه هنری به چاپ می رسد

زنجان -ایرنا- مدیر آفرینش های ادبی حوزه هنری گفت: به طور میانگین سالانه 100 اثر در زمینه شعر و ادبیات انقلاب اسلامی در حوزه هنری به چاپ می رسد.

زنجان -ایرنا- مدیر آفرینش های ادبی حوزه هنری گفت: به طور میانگین سالانه 100 اثر در زمینه شعر و ادبیات انقلاب اسلامی در حوزه هنری به چاپ می رسد. علیرضا قزوه روز سه شنبه در حاشیه آیین اختتامیه چهاردهمین مهرواره شعر و داستان جوان سوره در جمع خبرنگاران با بیان اینکه ادبیات، هنر اول در کشور ماست، افزود: در زمان حاضر حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی را نیز اغلب به واسطه ادبیات خلاق آن می شناسند.
وی با بیان اینکه تا کنون بیش از 2 هزار اثر ادبی در زمینه شعر و داستان در حوزه هنری به چاپ رسیده است، ادامه داد: یکی از اصل های اساسی حوزه، حمایت از ' کتاب اولی ها' و کمک به آنان برای چاپ آثارشان است.
قزوه اظهار کرد: حوزه هنری در کنار تولید ادبیات خلاق، در زمینه ادبیات مقاومت نیز بسیار خوب درخشیده، به طوری که کارهای بسیار خاص و تازه ای در این خصوص انجام شده است.
وی افزود: در زمان حاضر حدود 40 اثر ادبی تولیدی حوزه هنری در ادبیات مقاومت در کشورهای مختلف و به زبان های گوناگون ترجمه و چاپ می شود.
مدیر آفرینش های ادبی حوزه هنری با بیان اینکه در شرایط حاضر این نهاد در زمینه ادبیات، حرکت های جدی کرده و به افق های روشنی رسیده است، گفت: آثار اغلب نویسندگان مهم انقلاب اسلامی از طریق حوزه هنری و انتشارات سوره مهر چاپ و عرضه می شود.
7312/6085
سالانه 100 اثر در زمینه شعر و ادبیات در حوزه هنری به چاپ می رسد