پیش بینی خود در جام ستارگان را پس می گیرم/ شطرنج بازان ایرانی بهترین بازیکنان این جام

چهارشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۵
پیش بینی خود در جام ستارگان را پس می گیرم/ شطرنج بازان ایرانی بهترین بازیکنان این جام

انزلی - ایرنا - شطرنج باز انگلیسی تیم منتخب جهان، حریفان خود درتیم منتخب ایران را بسیار قدرتمند توصیف کرد و گفت: پیش بینی اولیه ام را درخصوص نتایج مسابقات جام ستارگان پس می گیرم .

انزلی - ایرنا - شطرنج باز انگلیسی تیم منتخب جهان، حریفان خود درتیم منتخب ایران را بسیار قدرتمند توصیف کرد و گفت: پیش بینی اولیه ام را درخصوص نتایج مسابقات جام ستارگان پس می گیرم. نایجل شورت سه شنبه شب پس از پیروزی مقابل حریف ایرانی خود درگفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: بهترین بازیکنان این جام، شطرنج بازان ایرانی هستند.
وی ایرانی ها را شطرنج بازان قدرتمندی دانست و افزود: آنها عملکرد بسیار بالاتری نسبت به رنکنیگ خود در این رقابت ها دارند.
شورت خاطرنشان کرد: قبل از آمدنم به ایران، با بررسی رنکینگ شطرنج بازان ایرانی، پیش بینی من برای این رقابتها 70 درصد پیروزی مقابل تیم منتخب جهان بود اما الان نمی توانم بگویم چه نتیجه ای درپایان رقابت های جام ستارگان به دست می آید.
سرمربی اسبق تیم ملی شطرنج ایران برخی از بازیکنان ایرانی را بالاتر از سطح خود معرفی کرد و گفت : انتظار داشتم که دراین رقابتها تیم منتخب جهان به راحتی پیروز میدان شود اما پیش بینی ام را پس می گیرم .
شورت حریف خود را قدرتمند توصیف کرد و افزود: حریف ایرانی با پیشنهاد تساوی مرا غافلگیر کرد اما درنهایت نتیجه بازی به سود من به اتمام رسید.
وی یادآور شد: شطرنج ایران با وجود نسل جدید، روزهای خوبی پیش رو دارد.
به گزارش خبرنگار ایرنا ، درادامه رقابتهای شطرنج جام ستارگان درمنطقه آزاد انزلی شامگاه سه شنبه شطرنج بازان منتخب ایران مقابل رقیبان خود از منتخب جهان قرار گرفتند که درنهایت تیم منتخب جهان با نتیجه شش برچهار توانست برای دومین شب متوالی تیم منتخب ایران را شکست دهد.
نایجل شورت، شطرنج باز انگلیسی تیم منتخب جهان نیز سه شنبه شب پوریا درینی حریف ایرانی خود را مغلوب کرد.
6030/7471 ** شبد ** 1095** 3404
پیش بینی خود در جام ستارگان را پس می گیرم/ شطرنج بازان ایرانی بهترین بازیکنان این جام