ساخت سه ایستگاه پلیس در سایت های مسکن مهر بندرعباس

چهارشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۵
ساخت سه ایستگاه پلیس در سایت های مسکن مهر بندرعباس

بندرعباس- ایرنا - مدیر مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی هرمزگان گفت: سه ایستگاه پلیس در شهرک های مهر آوران و پیامبر اعظم (ص) در بندرعباس ساخته می شود.

بندرعباس- ایرنا - مدیر مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی هرمزگان گفت: سه ایستگاه پلیس در شهرک های مهر آوران و پیامبر اعظم (ص) در بندرعباس ساخته می شود. به گزارش ایرنا ، ماندانا مقدسی چهارشنبه افزود: زیربنای هر یک از ایستگاه ها 2/55 متر مربع است که برای تکمیل آن افزون بر یک میلیارد و 385میلیون ریال اعتبار در نظر گرفته شده است.
وی بیان داشت: مکان یابی سه ایستگاه پیش بینی شده که عملیات ساخت دو ایستگاه به پایان رسیده و پس از تکمیل محوطه سازی تحویل نیروی انتظامی می شود.
مدیر مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی هرمزگان اظهارکرد: سایت های مسکن مهر از نقاط پرجمعیت شهر بندرعباس به شمار می روند و بحث امنیت این مناطق مورد تاکید راه و شهرسازی است.
وی ابراز امیدواری کرد: با استقرار پلیس در این ایستگاه ها بتوان شاهد امنیت لازم در مناطق یادشده باشیم.
در مجموع 56 هزار واحد مسکن مهر در هرمزگان وجود دارد که از این شمار40 هزار واحد در شهرهای بالای 25 هزار نفر (بندرعباس ، میناب و رودان) و 116 هزار واحد نیز در شهرهای زیر 25هزار نفر است.
از مجموع واحدهای مسکن مهر هرمزگان 36 هزار واحد در شهرک پیامبراعظم (ص) بندرعباس به عنوان بزرگترین طرح مسکن مهر استان متمرکز شده است.
7195/6048
ساخت سه ایستگاه پلیس در سایت های مسکن مهر بندرعباس