آمام جمعه آران و بیدگل: تکمیل راه های مواصلاتی اولویت اول شهرستان است

پنجشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۵
آمام جمعه آران و بیدگل: تکمیل راه های مواصلاتی اولویت اول شهرستان است

آران و بیدگل، کاشان - ایرنا - امام جمعه آران و بیدگل گفت: اولویت اول این شهرستان تکمیل راه های مواصلاتی است که مهم ترین این راه ها جاده آران و بیدگل -گرمسار است و توجه ویژه وزارت راه و شهرسازی را می طلبد.

آران و بیدگل، کاشان - ایرنا - امام جمعه آران و بیدگل گفت: اولویت اول این شهرستان تکمیل راه های مواصلاتی است که مهم ترین این راه ها جاده آران و بیدگل -گرمسار است و توجه ویژه وزارت راه و شهرسازی را می طلبد. به گزارش ایرنا، حجت الاسلام والمسلمین سید محمد موسوی عصر پنجشنبه در نشستی مشترک با علیرضا محفوظی معاون پارلمانی وزیر راه و شهرسازی که در دفتر امام جمعه آران و بیدگل برگزار شد با تاکید بر این که این شهرستان در مرکز مواصلاتی راه های کشور قرار گرفته است ابراز داشت: تکمیل پروژه جاده آران و بیدگل - گرمسار می تواند با اتصال جاده ای جنوب کشور به مرکز باعث سهولت در حمل و نقل جاده ای شود و برای کشور بسیار مفید است.
وی همچنین به حادثه خیز بودن دو جاده سفید شهر- کاشان و ابوزید آباد - آران وبیدگل اشاره و خاطرنشان کرد: اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان در اسرع وقت نسبت به رفع مشکلات و تعریض این جاده ها مبادرت کند تا این مطالبه عمومی مردم دو بخش مرکزی و کویرات مرتفع شود.
امام جمعه آران وبیدگل اظهار داشت: اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان همواره پشتیبان طرح های راه و شهرسازی آران و بیدگل بوده است و امیدواریم این همکاری ها تداوم داشته باشد.
موسوی با اشاره به حضور پرشور مردم شهرستان آران و بیدگل در عرصه های انقلاب و جنگ تحمیلی گفت: این شهرستان با تقدیم 800 شهید در رتبه اول ایثارگری استان اصفهان قرار دارد و این ویژگی توجه بیشتر مسئولان در عرصه خدمت رسانی را می طلبد.
محفوظی نیز در این دیدار اظهار داشت: وفاق، همدلی و همفکری آحاد مردم پشتوانه دولت و نظام جمهوری اسلامی است و به آن افتخار می کنیم.
وی ضمن موافقت با اهدای زمین برای مصلی نماز جمعه آران وبیدگل قول مساعدت برای انجام سایر طرح های راه و شهرسازی شهرستان آران وبیدگل را داد.
معاون پارلمانی وزیر راه و شهرسازی به منظور رفع مشکلات در حوزه راه و شهرسازی و بازدید از طرح های در دست اقدام به شهرستان آران و بیدگل سفر کرده بود.
شهرستان آران و بیدگل در شمالی ترین نقطه استان اصفهان، در فاصله شش کیلومتری شهرستان کاشان و 215 کیلومتری مرکز استان اصفهان قرار دارد.
7408/7472
آمام جمعه آران و بیدگل: تکمیل راه های مواصلاتی اولویت اول شهرستان است