تسلیت شهردار تهران در پی شهادت یک آتش نشان در حین نجات یک شهروند

جمعه ۲۵ تیر ۱۳۹۵
تسلیت شهردار تهران در پی شهادت یک آتش نشان در حین نجات یک شهروند

تهران- ایرنا- شهردار تهران در پی به شهادت یک آتش نشان در حین عملیات پیام تسلیتی در اینستاگرام خود منتشر کرد.

تهران- ایرنا- شهردار تهران در پی به شهادت یک آتش نشان در حین عملیات پیام تسلیتی در اینستاگرام خود منتشر کرد. به گزارش خبرنگار ایرنا، محمد باقر قالیباف روز جمعه در پیامی نوشت: بامداد امروز جمعه ساعت ١.٢٥ دقیقه گروه نجات سه یکی از ایستگاه های آتش نشانی در غرب تهران عملیات امداد و نجات خود را در یک واحد مسکونی سه طبقه واقع در بلوار لاله آغاز کردند.
ساختمان مشتعلی که همشهریان مان در آن، ساعات استراحت خود را سپری می کردند.
در این عملیات امداد و نجات ١٥همشهری عزیز با جانفشانی آتش نشانان نجات پیدا کردند، اما امداد رسانی به خانم ٨٩ ساله معلولی که در زیرزمین این ساختمان بیهوش شده بود، باعث شد چشمان نگران طاها و یاسین فرزندان دو و پنج ساله آتش نشان ٣٦ ساله گروه نجات و همسر گرامیش تا همیشه به انتظار بماند.
علی قانع مجاهدی که جان شریفش را بعد از 11 سال خدمت صادقانه به خلق خدا در این عملیات امداد و نجات تقدیم کرد و به درجه رفیع شهادت نائل شد و یکی از فرزندان و خدمتگزاران مردم شریف ایران است که لحظه به لحظه برای آرامش مردم در فضایی بدور از جلوه گری به مجاهدت مشغولند.
شهادت لباس زیبایست که برازنده قامت فرزندان دلیر این مرز و بوم است.
شهادت علی قانع این فرزند شریف ایران را به خانواده، هم رزمان و ملت شریف ایران تبریک و تسلیت گفته و برای این عزیز سرافراز از درگاه حضرت حق علو درجات را خواهانم.
تهرام/7243//1348
تسلیت شهردار تهران در پی شهادت یک آتش نشان در حین نجات یک شهروند