داور دیدار، بازی هر دو تیم را خراب کرد/از بازیکنانم راضی هستم

دوشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۵
داور دیدار، بازی هر دو تیم را خراب کرد/از بازیکنانم راضی هستم

انزلی - ایرنا - سرمربی تیم فوتبال ساحلی پدیده کاسپین ساری با انتقاد از نحوه قضاوت داور دیدار تیمش مقابل لسمان منطقه آزاد انزلی گفت: با وجود اینکه برخی از بازیکنانم برای اولین بار درلیگ برتر بازی می کنند، از همه آنها راضی هستم.

انزلی - ایرنا - سرمربی تیم فوتبال ساحلی پدیده کاسپین ساری با انتقاد از نحوه قضاوت داور دیدار تیمش مقابل لسمان منطقه آزاد انزلی گفت: با وجود اینکه برخی از بازیکنانم برای اولین بار درلیگ برتر بازی می کنند، از همه آنها راضی هستم. افشین امیدی شامگاه یکشنبه پس از پیروزی تیمش مقابل لسمان منطقه آزاد انزلی اظهار کرد: بازی بسیار خوب و پر افت و خیزی بود اما متاسفانه داوری بازی در حد لیگ برتر نبود.
وی افزود: داور بازی به دلیل جاماندن از صحنه های حساس این مسابقه، برای هر دو تیم قضاوت بدی انجام داد و بازی را به تنش کشید.
امیدی متذکر شد: جای تعجب است که داوری که به دلیل عدم قبولی در تست تنفس از دور قضاوت ها در نیم فصل اول کنار گذاشته شده بود، چگونه این دیدار را قضاوت می کند.
سرمربی تیم پدیده کاسپین ساری با تاکید براینکه داور دیدار به دلیل اضافه وزن از صحنه های حساس دور بود، تصریح کرد: اگر این داور پس از انجام تست توسط کمیته داوران شرایط حضورش در میدان رقابت ها تایید شود، من از فوتبال ساحلی کناره گیری می کنم .
امیدی درخصوص اخراجش از زمین مسابقه گفت: کارت قرمز و اخراج من به دلیل اعتراض بیش از حدم به داور بود و اخراجم از زمین مسابقه، درست بود.
تیم فوتبال ساحلی پدیده کاسپین ساری در ادامه رقابت های لیگ برتر و از هفته پانزدهم در ورزشگاه مرحوم سیروس قایقران منطقه آزاد انزلی به مصاف تیم لسمان رفت که درنهایت توانست با نتیجه هفت بر شش نتیجه این بازی را به نفع خود تغییر داده و با پیروزی به خانه برگردد.
پدیده کاسپین ساری در ادامه رقابت ها و از هفته شانزدهم میزبان خزر رودسر خواهد بود.
6030/7471/2007
داور دیدار، بازی هر دو تیم را خراب کرد/از بازیکنانم راضی هستم