انتشار اخبار موثق در تامین احساس امنیت مردم موثر است

دوشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۵
انتشار اخبار موثق در تامین احساس امنیت مردم موثر است

کاشان - ایرنا - فرمانده انتظامی کاشان گفت: دستیابی به اخبار موثق و معتبر و نیز اخبار اقدام های پلیس در تامین احساس امنیت مردم که نیاز جامعه امروز برشمرده می شود موثر است.

کاشان - ایرنا - فرمانده انتظامی کاشان گفت: دستیابی به اخبار موثق و معتبر و نیز اخبار اقدام های پلیس در تامین احساس امنیت مردم که نیاز جامعه امروز برشمرده می شود موثر است. به گزارش ایرنا، سرهنگ مهدی پورغلامحسین روز دوشنبه در جریان بازدید از خبرگزاری جمهوری اسلامی شهرستان کاشان اظهارکرد: نیروی انتظامی تعامل خوبی با رسانه ها بویژه خبرگزاری ایرنا دارد.
وی افزود: خبرگزاری ایرنا در راستای هدف ها و ارزش های نظام، اخبار واقعی را در تمامی زمینه ها منتشر می کند و اخبار، فعالیت ها و اقدام های پلیس نیز از طریق این خبرگزاری و سایر رسانه ها به نظر مردم می رسد.
پورغلامحسین تاکید کرد: اطلاع یافتن مردم از تمامی مسائل جامعه یک حق طبیعی است و امروز نیز عصر ارتباطات است و همه مردم به دنبال دستیابی به اخبار از منبعی موثق و معتبر هستند و این امر در دل مردم اطمینان ایجاد می کند.
مسئول دفتر خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) کاشان نیز در این دیدار با اشاره به سابقه و تاریخچه این خبرگزاری اظهارکرد: خبرگزاری ایرنا به عنوان خبرگزاری رسمی کشور تلاش شبانه روزی برای انعکاس وقایع کشور از مراجع رسمی دارد.
محمد جهانگیریان بر نقش تعامل دوسویه بین رسانه ها با ارگان ها و نهادها تاکید کرد و افزود: با توجه به فعالیت روزافزون شبکه های اجتماعی و رواج افسارگسیخته شایعه ها در این فضا، انتشار خبرها از مرجع رسمی می تواند خط بطلانی بر شایعه ها باشد.
فرمانده انتظامی کاشان به همراه معاونت اجتماعی نیروی انتظامی این شهرستان سرگرد رحمان سنگانه صبح روز دوشنبه از دفتر خبرگزاری ایرنا کاشان بازدید کردند.
7408/3009
انتشار اخبار موثق در تامین احساس امنیت مردم موثر است