استاندار کردستان:مشکل راه های دسترسی به یادمان های شهدا باید رفع شود

چهارشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۵
استاندار کردستان:مشکل راه های دسترسی به یادمان های شهدا باید رفع شود

سنندج- ایرنا- استاندار کردستان گفت: مشکلاتی در راه های دسترسی راهیان نور به یادمان ها وجود دارد ، باید این مشکلات رفع شود تا زائران راهیان نور برای دسترسی به یادمان ها مشکلی نداشته باشند.

سنندج- ایرنا- استاندار کردستان گفت: مشکلاتی در راه های دسترسی راهیان نور به یادمان ها وجود دارد ، باید این مشکلات رفع شود تا زائران راهیان نور برای دسترسی به یادمان ها مشکلی نداشته باشند. به گزارش خبرنگار ایرنا عبدالمحمد زاهدی شامگاه سه شنبه در آیین افتتاح حسینیه یادمان شهدای سیرانبند بانه افزود: باید همه مسئولان در ساخت زیر ساخت های حوزه راه در مسیر کاروان های راهیان نور همکاری کنند و به این مهم توجه نمایند.
وی با بیان اینکه ستاد حمایت از کاروان های راهیان نور در استان تشکیل شده و ادارات ملزم به حمایت از کاروان های راهیان نور هستند تاکید کرد: نباید فراموش کنیم امنیت، آرامش، عزت و سربلندی امروز کشور ما حاصل جانفشانی ها و ایثارگری شهدای عزیز است.
استاندار کردستان افزود: امروز ما مسئولیتی داریم و در راس امور قرار گرفته ایم که باید خدمتگذار مردمی باشیم که همه آنها بازماندگان شهدای وفادار هستند.
وی با بیان اینکه استان کردستان بیش از 5 هزار 460 شهید تقدیم نظام و انقلاب اسلامی کرده است ادامه داد: در این استان بیش از 18 هزار شهید از دیگر نقاط کشور به انقلاب هدیه شده است.
زاهدی تاکید کرد: این تعداد شهید نشان می دهد تمام کردستان یادمان شهدا است اما شهدای سیرانبند در بین یادمان های استان یک نقطه حساس و قابل توجه است چراکه این شهدا غریبانه و مظلومانه بعد از ماه ها شکنجه و اسارت به شهادت رسیدند.
وی ادامه داد: پیکر مطهر شهدای مظلوم سیرانبند توسط مردم وفادار منطقه دفن شدند امروز ما خداوند را سپاسگذاریم در کنار مدفن این بزرگواران گردهم آمدیم.
زاهدی خاطر نشان کرد: شهدا در میان همه ما جایگاه والایی دارند و باید در مزار شهدا حضور داشته باشیم چراکه ما به شهدا نیاز داریم و شهدا به ما نیاز ندارند.
استاندار کردستان خاطر نشان کرد: ایجاد این یادمان ها نشان دهنده عشق و علاقه مدیران به شهدا و این منطقه است
بانه در 242 کیلومتری غرب سنندج مرکز استان کردستان واقع شده است.
7469/1904
استاندار کردستان:مشکل راه های دسترسی به یادمان های شهدا باید رفع شود
jkkjkjkjkj