بیش از 600 دقیقه مستند با موضوع مدافعان حرم ساخته شد

چهارشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۵
بیش از 600 دقیقه مستند با موضوع مدافعان حرم ساخته شد

تهران- ایرنا- مدیر شبکه رادیو ایران گفت: این رادیو بیش از 600 دقیقه مستند با موضوع مدافعان حرم ساخته است که بخشی از آن درهفته آتی با حضور فرماندهان، هنرمندان، ورزشکاران و دیگر نامداران رونمایی می شود.

تهران- ایرنا- مدیر شبکه رادیو ایران گفت: این رادیو بیش از 600 دقیقه مستند با موضوع مدافعان حرم ساخته است که بخشی از آن درهفته آتی با حضور فرماندهان، هنرمندان، ورزشکاران و دیگر نامداران رونمایی می شود. بهنام احمدپور روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار حوزه صدا و سیمای ایرنا افزود: بخشی از این مستندها دوم تا ششم مرداد در مجموعه برنامه ای به نام «ما برای یاری آمده ایم» ساعت 9:30 تا 10:30 از رادیو ایران پخش می شود.
وی اضافه کرد: در این مستندها که مدت آنها بین 15 تا 30 دقیقه است به زندگی 40 شهید مدافع حرم پرداخته ایم.
احمدپور گفت: در مجموعه ما به یاری آمده ایم در کنار رونمایی از بعضی مستندها و معرفی همه آنها، تقدیر از شهدای حرم و پخش گزیده ای از مستندهای ساخته شده، حمایت کم نظیر مردم، هنرمندان، صاحبنظران، شاعران، نخبگان کشور از مدافعان حرم نیز بازتاب داده می شود.
«ضمن اینکه مهمانانی از جمع فرماندهان، هم رزمان و دوستان شهدا هنرمندان و اساتید و ... حضور خواهند داشت».
مدیر رادیو ایران درمورد دلیل ساخته شدن این مستندها نیز گفت: با توجه به تغییر و تحول رسانه ها، رویکرد رسانه امروز، تعامل و شبکه رادیویی ایران به سوی تعامل با مخاطبان می رود و در حال برنامه ریزی هستیم تا عنصر تعامل با شکل های جدید در برنامه ها متجلی شود.
وی تصریح کرد: با توجه به اتفاقات منطقه، عده ای از مستشاران و حامیان حرم در سوریه حضور یافتند و تا پای جان از حریم اهل بیت و منافع ملی کشورمان دفاع کرده اند، تا جایی که برخی از این عزیزان به فوز شهادت نائل شده اند رادیو ایران صدای رسانه ای این عزیزان است و مستندها به این دلیل ساخته شده است.
فراهنگ**9157**1027
بیش از 600 دقیقه مستند با موضوع مدافعان حرم ساخته شد