انهدام یک تیم چهار نفره اشرار ضد انقلاب در شهرستان سلماس

پنجشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۵
انهدام یک تیم چهار نفره اشرار ضد انقلاب در شهرستان سلماس

ارومیه- ایرنا- فرمانده سپاه پاسداران شهرستان سلماس اعلام کرد: یک تیم چهار نفره اشرار ضد انقلاب توسط نیروهای جان بر کف سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مناطق مرزی این شهرستان متلاشی شد.

ارومیه- ایرنا- فرمانده سپاه پاسداران شهرستان سلماس اعلام کرد: یک تیم چهار نفره اشرار ضد انقلاب توسط نیروهای جان بر کف سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مناطق مرزی این شهرستان متلاشی شد. سرهنگ پاسدار علیرضا مدنی عصر روز پنجشنبه در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار ایرنا گفت: این اشرار ضد انقلاب که صبح امروز از منطقه مرزی ترکیه وارد خاک جمهوری اسلامی ایران شده بودند، در منطقه قره داش در 25 کیلومتری شهر سلماس با نیروهای سپاه مواجه شدند و طی درگیری دو نفر از آنها به سمت ترکیه متواری شده، یکی از آنها دستگیر شده و یک نفر دیگر نیز به هلاکت رسید.
وی بیان کرد: بر اساس اطلاعات دقیق، همه این چهار نفر ساکن کشور ترکیه و از اشرار ضد انقلاب بوده و قصد برنامه ریزی برای انجام اقدامات تروریستی را داشتند که ناکام ماندند.
وی اضافه کرد: از این اشرار دو قبضه سلاح جنگی نیز کشف و ضبط شد.
شهرستان 215 هزار نفری سلماس در شمال استان آذربایجان غربی و در 90 کیلومتری ارومیه مرکز استان آذربایجان غربی واقع شده و 88 کیلومتر مرز مشترک با کشور ترکیه دارد.
7127/1905
انهدام یک تیم چهار نفره اشرار ضد انقلاب در شهرستان سلماس