فوکار کردستانی به عنوان ورزشکار برتر سال 94 معرفی شد

یکشنبه ۰۳ مرداد ۱۳۹۵
فوکار کردستانی به عنوان ورزشکار برتر سال 94 معرفی شد

سنندج- ایرنا- کیا سلیمی کونگ فوکار کردستانی از سوی سازمان قهرمانان ملی ورزش ایران به عنوان قهرمان برتر سال 1394 ورزش ایران انتخاب شد.

سنندج- ایرنا- کیا سلیمی کونگ فوکار کردستانی از سوی سازمان قهرمانان ملی ورزش ایران به عنوان قهرمان برتر سال 1394 ورزش ایران انتخاب شد. به گزارش ایرنا سازمان قهرمانان ملی ورزش ایران به منظور الگوسازی برای جوانان جامعه، قهرمانان برتر سال 2015 ایران را با همفکری با فدراسیون های ورزشی و کارشناسان متخصص کشور انتخاب و پس از تایید شورای مرکزی معرفی کرد.
کیا سلیمی کونگ فوکار کردستانی با توجه به کسب مدال طلای رقابت های آسیایی که سال گذشته در کرمانشاه برگزار شد از سوی سازمان قهرمانان ملی ورزش ایران به عنوان قهرمان برتر سال 1394 ورزش ایران برگزیده شد.
کیا سلیمی متولد سال 1371 در سنندج است و از سال 1378 فعالیت ورزشی خود را زیر نظر باقر محمدی آغاز کرد و موفق شد تا کنون مدال رنگارنگی را در رده مختلف سنی در رقابت های جهانی، آسیایی و بین المللی کسب کند.
در این بررسی زهرا نعمتی نیز در رشته تیراندازی با کمان به عنوان قهرمان قهرمانان برتر سال 1394 ورزش ایران معرفی شد.
همچنین 42 نفر برتر دیگر نیز در رشته های مختلف ورزشی انتخاب و به عنوان قهرمان برتر سال 1394 ورزش ایران انتخاب شدند.
ورزشکاران منتخب پس از رقابت های المپیک در مراسمی تندیس شیر زرین ایران را به همراه لوح یادبود یادواره سرلشگر فرمانده شهیدحاج ابراهیم هادی در حضور بزرگان، مفاخر و مسوولان کشوری و لشگری دریافت خواهند کرد.
1904
فوکار کردستانی به عنوان ورزشکار برتر سال 94 معرفی شد