کلینیک جامع توانبخشی آران و بیدگل راه اندازی می شود

پنجشنبه ۰۷ مرداد ۱۳۹۵
کلینیک جامع توانبخشی آران و بیدگل راه اندازی می شود

آران و بیدگل، کاشان - ایرنا - رئیس اداره بهزیستی آران و بیدگل از راه اندازی کلینیک جامع توانبخشی در این شهرستان در آینده نزدیک خبر داد.

آران و بیدگل، کاشان - ایرنا - رئیس اداره بهزیستی آران و بیدگل از راه اندازی کلینیک جامع توانبخشی در این شهرستان در آینده نزدیک خبر داد. حیدر ایمانیان روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به این که این مرکز با هدف افزایش خدمات پزشکی به مردم و به خصوص معلولان راه اندازی می شود اظهار کرد: در این کلینیک خدمت های مختلفی چون کار درمانی، آب درمانی، شنوایی سنجی ، بینایی سنجی و خدمات دندانپزشکی معلولان ارائه می شود.
وی با اشاره به اینکه تامین زمین کلینیک توسط رجبعلی سحابی از خیران تامین شده است افزود: تا کنون پنج میلیارد ریال از محل مشارکت های مردمی و خیران برای تکمیل کلینیک جامع توانبخشی آران و بیدگل هزینه شده است.
وی تصریح کرد: با بهره برداری از کلینیک جامع توانبخشی آران و بیدگل، زمینه اشتغال مستقیم حداقل 10 نیروی بومی توانمند در رشته های مختلف پزشکی فراهم می شود.
ایمانیان هم چنین از راه اندازی مرکز توانبخشی بیماران روانی مزمن ویژه بانوان توسط بخش خصوصی در هفته های آینده خبر داد.
وی خاطرنشان کرد: اداره بهزیستی آران و بیدگل در سال جاری آمادگی واگذاری مجوز در حوزه سالمندان روزانه و مرکز توانبخشی بیماران روانی مزمن ویژه آقایان به بخش خصوصی را دارد.
اداره بهزیستی آران و بیدگل دو هزار و 100 تن را در حوزه توانبخشی و 180 خانواده را در حوزه اجتماعی تحت پوشش دارد.
شهرستان آران و بیدگل در شمالی ترین نقطه استان اصفهان، در فاصله شش کیلومتری شهرستان کاشان و 215 کیلومتری مرکز استان اصفهان قرار دارد.
7408/7472
کلینیک جامع توانبخشی آران و بیدگل راه اندازی می شود