نماینده ولی فقیه در سپاه:دلیل ریزش ها پس از انقلاب شفاف شدن مواضع رهبری است

پنجشنبه ۰۷ مرداد ۱۳۹۵
نماینده ولی فقیه در سپاه:دلیل ریزش ها پس از انقلاب شفاف شدن مواضع رهبری است

تهران - ایرنا - نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، گفت: شفاف شدن مواضع رهبری از دلایل ریزش های پس از انقلاب است و افرادی که با اصول انقلاب و معیارهای انقلاب همراه نبودند از عصر حضرت امام (ره) تا به امروز آرام آرام از آرمانها فاصله گرفتند.

تهران - ایرنا - نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، گفت: شفاف شدن مواضع رهبری از دلایل ریزش های پس از انقلاب است و افرادی که با اصول انقلاب و معیارهای انقلاب همراه نبودند از عصر حضرت امام (ره) تا به امروز آرام آرام از آرمانها فاصله گرفتند. به گزارش روز پنجشنبه ایرنا از روابط عمومی کل سپاه، این مطلب را حجت الاسلام و المسلمین علی سعیدی در آیین تکریم و معارفه مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت ولیعصر(عج) خوزستان عنوان کرد و گفت: طی سال های 42 تا 57 با توجه به شرایطی که بر کشور حاکم بود هم شاهد رویش و هم شاهد ریزش بودیم، ولی سهم رویش ها بیشتر بود.
وی مباحث معرفتی، نفسانی، قدرت طلبی، غرور، دنیاگرایی ،فامیل گرایی و شخصیت گرایی را از جمله عوامل ریزش ها برشمرد و افزود: از پیروزی انقلاب تا پایان عمر امام خمینی (ره) شاهد رویش های زیادی بودیم ، اما زمانی که مواضع رهبری برای آنها شفاف شد، ریزش ها آغاز شد.
نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه زایش ها و رویش های انقلاب همچنان ادامه دارد و دیدگاه ها و نظرات عده ای، با زاویه گرفتن از اصول و آرمان ها و نگاه امام و رهبری ، رفته رفته از انقلاب فاصله می گیرد، افزود: در حال حاضر نیز برغم تاکید رهبر معظم انقلاب بر تکیه بر درون، عده ای با محاسبات دیگر، تکیه بر غرب را ترجیح می دهند.
وی کسانی که از انقلاب در پی سهم خواهی بودند و به دلیل نرسیدن به سهم مورد نظر خود در حال فاصله گیری از انقلاب هستند را از جمله ریزش های انقلاب قلمداد و تصریح کرد: شفاف شدن مواضع رهبری از دلایل ریزش های پس از انقلاب است و افرادی که با اصول انقلاب و معیارهای انقلاب همراه نبودند از عصر حضرت امام (ره) تا به امروز آرام آرام از آرمانها فاصله گرفتند.
در این آیین تکریم و معارفه، نماینده ولی فقیه در سپاه با قدردانی از زحمات حجت الاسلام والمسلمین سید محمود موسوی، حجت الاسلام والمسلمین غلامرضا شفیع زاده را به عنوان مسئول جدید نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت ولی عصر (عج) استان خوزستان معرفی کرد.
اجتمام(1)**7029** 1701
نماینده ولی فقیه در سپاه:دلیل ریزش ها پس از انقلاب شفاف شدن مواضع رهبری است