ایرانجوان بوشهر پنج بازیکن جدید به خدمت گرفت

یکشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۵
ایرانجوان بوشهر پنج بازیکن جدید به خدمت گرفت

بوشهر-ایرنا- قائم مقام مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی ایرانجوان بوشهر گفت: ایرانجوان بوشهر به منظور حضور درلیگ دسته یک فوتبال کشور پنج بازیکن جدید به خدمت گرفت.

بوشهر-ایرنا- قائم مقام مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی ایرانجوان بوشهر گفت: ایرانجوان بوشهر به منظور حضور درلیگ دسته یک فوتبال کشور پنج بازیکن جدید به خدمت گرفت. رضا فرهمند نیا روز یکشنبه درگفت وگو با ایرنا افزود: سعید ابراهیم پور دروازه بان نسجانی مازندران، بابک لطیفی و سعید نامجو از فجرسپاسی، اصلان حسینی از آلومینیوم هرمزگان و حسین شجاعی برق شیراز پنج بازیکنی هستند که بتازگی به ایرانجوان پیوستند.
وی بیان کرد: پیش از این نیز رامین دهقان، علی رضا زارعی، امیر تهمورثی، مهدی طاهری و عباس چاپی قرارداد خود را به مدت یکسال با تیم ایرانجوان بوشهر تمدید و رضا بلیوند نیز از شهرداری بندرعباس به این تیم پیوسته است.
فرهمند نیا افزود: ایرانجوان بوشهر هم اکنون در شیراز اردوی آمادگی برپا کرده و این اردو تا یکشنبه هفته آینده ادامه دارد.
وی یادآور شد: با به اتمام رسیدن اردوی ایرانجوان در شیراز این تیم از روز دوشنبه تمرینات خود را در دانشگاه آزاد بوشهر از سر می گیرد.
فرهمند ادامه داد: ایرانجوان پنجشنبه هفته جاری و درنخستین هفته از بازیهای لیگ ایرانجوان در مسجد سلیمان به مصاف تیم نفت این شهر می رود.
7212/6043
ایرانجوان بوشهر پنج بازیکن جدید به خدمت گرفت