فیلم' چشماتو ببند' آخرین مراحل ساخت را طی می کند

دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۵
فیلم' چشماتو ببند' آخرین مراحل ساخت را طی می کند

تهران - ایرنا- فیلم نیمه‌بلند «چشماتو ببند» از تازه‌ترین محصولات خانه فیلم داستانی، آخرین مراحل ساخت خود را پشت سر می گذراند.

تهران - ایرنا- فیلم نیمه بلند «چشماتو ببند» از تازه ترین محصولات خانه فیلم داستانی، آخرین مراحل ساخت خود را پشت سر می گذراند. به گزارش روز دوشنبه گروه فرهنگی ایرنا از روابط عمومی سازمان هنری رسانه ای اوج، سید سجاد قافله باشی، مدیر خانه فیلم داستانی گفت : این فیلم هفته گذشته آخرین سکانس های خود را در شهرستان یزد، جلوی دوربین برد و هم اکنون مراحل تدوین فیلم آغاز شده است.
وی اظهار کرد: با توجه به برنامه ریزی های انجام شده، انتظار می رود تدوین فیلم و صدا گذاری آن تا نیمه مرداد ماه به اتمام برسد و برای پخش آماده شود.
قافله باشی که تهیه کنندگی این فیلم را نیز بر عهده داشته، داستان فیلم را به موقعیت های دشواری که در زندگی هر فردی ممکن است اتفاق بیفتد، مرتبط دانست و ادامه داد: در این فیلم ماجرای مردی به تصویر کشیده می شود که با به دنیا آمدن فرزندش با بحران بی پولی شدیدی روبرو می گردد و چالش هایی بر سر راهش قرار می گیرد.
«چشماتو ببند» از تازه ترین محصولات خانه فیلم داستانی است که ابوذر حیدری کارگردانی آن را بر عهده دارد و احسان ثقفی یزدی فیلمنامه آن را به تحریر در آورده است. این اثر پس از به اتمام رسیدن مراحل تولید از شبکه های سیما پخش خواهد شد.
فراهنگ **9022**1823
فیلم' چشماتو ببند' آخرین مراحل ساخت را طی می کند