وداع عارفانه همرزمان با شهید مدافع حرم محمود نریمانی

دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۵
وداع عارفانه همرزمان با شهید مدافع حرم محمود نریمانی

تهران - ایرنا - همرزمان شهید محمود نریمانی از مدافعان حرم حضرت زینب (س) عصرامروز(دوشنبه) با حضور درمعراج شهداء مرکز با پیکر پاک و مطهر این شهید والامقام وداعی عارفانه و عاشقانه کردند.

تهران - ایرنا - همرزمان شهید محمود نریمانی از مدافعان حرم حضرت زینب (س) عصرامروز(دوشنبه) با حضور درمعراج شهداء مرکز با پیکر پاک و مطهر این شهید والامقام وداعی عارفانه و عاشقانه کردند. به گزارش خبرنگار دفاعی ایرنا، در این مراسم با شکوه معنوی که با قرائت زیارت عاشورا و نوحه سرایی برای قمر بنی هاشم حضرت عباس بن علی علیهما السلام، برگزارشد، همرزمان این شهید بار دیگر با آرمان های امام و شهدا تجدید میثاقی دوباره کردند.
شرکت کنندگان در این مراسم با سردادن این نوحه که علوی می میرم مرتضوی می میرم، انتقام حرم زینب و من می گیرم، من که پای عشق تو سینه زن و مجنونم، هرکی دشمنت باشه گردنشو می شکونم، حسنی غیرتمو حسینی آئینم من، پای ناموس حسین شارگمو میدم من، یازینب یازینب یاد و نام این شهید والامقام حرم حضرت زینب(س) را گرامی داشتند.
شهید محمود نریمانی متولد 1366 درسن 29 سالگی هنگام دفاع ازحرم عقیله بنی هاشم حضرت زینب کبری(س) در حومه شهر حلب سوریه به شهادت رسید.
شهید نریمانی اهل روستای دُروان از توابع شهر کرج بوده و از وی یک فرزند 2.5 ساله به نام 'محمدهادی' به یادگار مانده است.
همچنین مراسم تشییع و به خاک سپاری این شهید والامقام مدافع حرم اهل بیت (ع) صبح روز چهارشنبه 13 مرداد از فلکه اول رجایی شهرکرج انجام و پیکر پاک و نورانی این شهید در روستای درُ وان در 22 کیلومتری شمال غربی کرج به خاک سپرده شود.
اجتمام(3)**7029**1724
وداع عارفانه همرزمان با شهید مدافع حرم محمود نریمانی