کشف 471 کیلوگرم مواد مخدر طی 10 روز در گلستان

دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۵
کشف 471 کیلوگرم مواد مخدر طی 10 روز در گلستان

گرگان - ایرنا - رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر گلستان گفت: مامورین مبارزه با مواد مخدر این استان طی عملیات های مختلف حوزه کاری خود در 10 روز نخست مرداد ماه جاری موفق به کشف و ضبط 471 کیلوگرم انواع مواد مخدر در سطح استان شدند.

گرگان - ایرنا - رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر گلستان گفت: مامورین مبارزه با مواد مخدر این استان طی عملیات های مختلف حوزه کاری خود در 10 روز نخست مرداد ماه جاری موفق به کشف و ضبط 471 کیلوگرم انواع مواد مخدر در سطح استان شدند. شعبان غربا دوشنبه شب در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی افزود: فقط در 2 عملیات جداگانه مامورین این واحد پلیسی موفق به کشف 2 محموله بزرگ مواد مخدر در مجموع به وزن 400 کیلوگرم شدند.
وی اظهار کرد: در یک محموله کشف شده 285 کیلوگرم و در محموله دیگر 115 کیلوگرم کشفیات مواد مخدر در استان گلستان داشتیم.
وی ادامه داد: همچنین طی 10 روز نخست مرداد ماه جاری مامورین مبارزه با مواد مخدر گلستان موفق به دستگیری 180 نفر از سوداگران مرگ اعم از خرده فروش، کلی فروش و معتادین متجاهر در سطح استان شدند.
رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر گلستان در خصوص اخباری مبنی بر توزیع آدامس هایی آغشته به مواد مخدر در سطح استان گفت: گزارش توزیع این مواد تازه امروز به دست ما رسیده و این آدامس ها به D.T (دی تی) معروف است.
غربا با بیان اینکه برخی مطالب منتشره در فضای مجازی صحت ندارد؛ گفت: در هر صورت وظیفه ما ایجاب می کند تا نسبت به موارد مشکوک اقدام کنیم؛ تیم های ما وارد بازار شده اند تا ضمن بررسی موضوع اگر چنین آدامس هایی موجود باشد، آنها را جمع آوری و به آزمایشگاه منتقل کنند.
3014/6203
کشف 471 کیلوگرم مواد مخدر طی 10 روز در گلستان