اصلاح آیین نامه انضباطی فدراسیون فوتبال در دستور کار کمیته استیناف قرار گرفت

سه شنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۵
اصلاح آیین نامه انضباطی فدراسیون فوتبال در دستور کار کمیته استیناف قرار گرفت

تهران - ایرنا - رئیس کمیته استیناف فدراسیون فوتبال اعلام کرد که اصلاح آئین نامه انضباطی در دستور کار این کمیته قرار گرفته است.

تهران - ایرنا - رئیس کمیته استیناف فدراسیون فوتبال اعلام کرد که اصلاح آئین نامه انضباطی در دستور کار این کمیته قرار گرفته است. به گزارش ایرنا از فدراسیون فوتبال، علیرضا صالحی رئیس کمیته استیناف در این باره گفت: جلسه معارفه اعضای جدید کمیته استیناف با حضور مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال و اعضای این کمیته بعدازظهر امروز برگزار شد.
وی افزود: در ابتدای این نشست مهدی تاج ضمن خیرمقدم به اعضای جدید مطالبی را در خصوص اهمیت و جایگاه کمیته های رکن قضایی بالاخص کمیته استیناف بیان کرد و پس از آن علیرضا غفاری و غلامعلی محمدی به عنوان اعضای جدید کمیته معرفی شدند و هر یک از اعضای حاضر در جلسه نقطه نظرات خود را در خصوص مسائل مربوط به کمیته استیناف و پرونده های مطروحه بیان کردند.
به گفته صالحی، در این جلسه همچنین تاکید شد که اصلاح آیین نامه انضباطی را در دستور کار کمیته استیناف قرار گیرد.
رئیس کمیته استیناف در پایان درباره برنامه های آینده این کمیته اظهار داشت: مقرر شد با رعایت تمامی ظرفیت ها و قوانین مقررات فدراسیون فوتبال، فیفا و ای اف سی با تخلفات و ناهنجاری های موجود برخورد و پرونده ها با دقت و ظرافت بیشتری مورد رسیدگی و اتخاذ تصمیم قرار گیرد.
لازم به توضیح است با اضافه شدن دو عضو جدید، کمیته استیناف عبارتند از علیرضا صالحی رئیس کمیته، سیدعباس موسوی معاون کمیته، مهدی دادرس، غلامعلی محمدی و علیرضا غفاری به عنوان اعضای این کمیته مشغول به فعالیت هستند.
ورزشی**9129**1379
اصلاح آیین نامه انضباطی فدراسیون فوتبال در دستور کار کمیته استیناف قرار گرفت