دوازدهمین نمایشگاه ملی کودک و نوجوان در شیراز گشایش یافت

چهارشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۵
دوازدهمین نمایشگاه ملی کودک و نوجوان در شیراز گشایش یافت

شیراز- ایرنا- دوازدهمین نمایشگاه ملی کودک و نوجوان، اسباب بازی، سرگرمی و اوقات فراغت و نخستین نمایشگاه مادر و نوزاد در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی فارس در شیراز گشایش یافت.

شیراز- ایرنا- دوازدهمین نمایشگاه ملی کودک و نوجوان، اسباب بازی، سرگرمی و اوقات فراغت و نخستین نمایشگاه مادر و نوزاد در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی فارس در شیراز گشایش یافت. به گزارش ایرنا مدیر عامل شرکت نمایشگاه های بین المللی فارس سه شنبه شب در حاشیه افتتاح این نمایشگاه ها در جمع خبرنگاران گفت: این دو نمایشگاه با حضور 80 تولید کننده و شرکت از سراسر کشور در دو سالن بهار و سرو در قالب 150 غرفه برگزارشده ست.
عبدالناصر اسکندری افزود: این نمایشگاه ها در فضایی به وسعت 500 متر مربع برپا شده است که نمایشگاه ملی کودک و نوجوان، اسباب بازی و اوقات فراغت هر ساله با استقبال مردم روبرو می شود.
وی با بیان اینکه در این نمایشگاه خدمات مختلف به گروه مخاطبان کودک، نوجوان و خانواده ها ارائه می شود بیان کرد: کودکی و نوجوانی دوران حساس و مهمی درزندگی افراد است که نیازهای این قشر باید توسط خانواده ها و جامعه شناخته و به آنها پاسخ مناسب داده شود.
اسکندری اظهارداشت: با توجه به گسترش روز افزون دانش علمی در مسایل مربوط به مادران، کودکان و نوجوانان ضرورت پرداختن هرچه بیشتر به مسایل این قشر احساس می شود.
این دو نمایشگاه تا 17 مردادماه جاری از ساعت 17 تا 22 پذیرای علاقه مندان و بازدیدکنندگان است.
3002/ 1876
دوازدهمین نمایشگاه ملی کودک و نوجوان در شیراز گشایش یافت