اولین مجتمع فرهنگی و هنری آران وبیدگل تا پایان امسال به بهره برداری می رسد

چهارشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۵
اولین مجتمع فرهنگی و هنری آران وبیدگل تا پایان امسال به بهره برداری می رسد

آران و بیدگل ، کاشان - ایرنا - رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آران و بیدگل گفت: اولین مجتمع فرهنگی و هنری آران و بیدگل تا پایان امسال به بهره برداری می رسد.

آران و بیدگل ، کاشان - ایرنا - رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آران و بیدگل گفت: اولین مجتمع فرهنگی و هنری آران و بیدگل تا پایان امسال به بهره برداری می رسد. میثم نمکی روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار کرد: در صورت تامین اعتبار مورد نیاز مجتمع فرهنگی و هنری آران وبیدگل نهایتا تا پایان امسال می تواند مورد بهره برداری قرار گیرد.
وی با اشاره به پیشرفت بالای 80 درصدی این مجموعه ، افزود: پروژه مجتمع فرهنگی هنری آران وبیدگل حدود دو هزار متر مربع زیربنا دارد و فضاهایی چون تالار چند منظوره سینمایی و نمایشی، نگارخانه ،محیط آموزشی و کارگاهی در آن پیش بینی شده است.
وی تصریح کرد: تاکنون 10 میلیارد ریال برای ساخت این مجموعه از محل اعتبارات تملک دارایی هزینه شده است و برای تجهیز آن حدود پنج میلیارد ریال دیگر لازم است.
نمکی با اشاره به کمبود فضاهای فرهنگی در شهرستان آران و بیدگل ابراز امیدواری کرد با تکمیل این پروژه و مجموعه های فرهنگی و کتابخانه های عمومی شماره دو آران و بیدگل و ابوزید آباد بخشی از خلاء های موجود جبران شود.
وی خاطرنشان کرد: با حمایت اداره کل فرهنگ و ارشاد استان اصفهان و وزارت متبوع، تجهیزات فنی سالن سینما نمایش این مجتمع بزودی تامین واین مجتمع مورد استفاده شهروندان قرار گیرد.
شهرستان آران و بیدگل در شمالی ترین نقطه استان اصفهان، در فاصله شش کیلومتری شهرستان کاشان و 215 کیلومتری مرکز استان اصفهان قرار دارد.
7408/7472
اولین مجتمع فرهنگی و هنری آران وبیدگل تا پایان امسال به بهره برداری می رسد