مشاور جهانگیری: گزارش رییس جمهوری اطمینان بخش بود

چهارشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۵
مشاور جهانگیری: گزارش رییس جمهوری اطمینان بخش بود

تهران- ایرنا- مشاور معاون اول رییس جمهوری گزارش دکتر روحانی به مردم را بسیار امیدوار کننده و اطمینان بخش دانست و گفت: رییس جمهوری شب گذشته در گزارش خود نگرانی‌های واقعی، تصنعی و تزریقی به مردم را رفع ‌کرد.

تهران- ایرنا- مشاور معاون اول رییس جمهوری گزارش دکتر روحانی به مردم را بسیار امیدوار کننده و اطمینان بخش دانست و گفت: رییس جمهوری شب گذشته در گزارش خود نگرانی های واقعی، تصنعی و تزریقی به مردم را رفع کرد. کاظم پالیزدار دبیر ستاد هماهنگی مبارزه با مفاسد اقتصادی روز چهارشنبه در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار حوزه دولت ایرنا افزود: گزارش تلویزیونی شب گذشته رییس جمهوری به مردم شفاف و جامع بود، دکتر روحانی با صداقت سخن گفت.
وی با تاکید بر این که کار بزرگی در حوزه اقتصادی انجام شده است، تصریح کرد: گزارش رییس جمهوری به مردم واقع بینانه بود و ابعاد کلی مسایل کشور را تبیین کرد.
مشاور معاون اول رییس جمهوری اظهار داشت: گزارش دکتر روحانی به مردم بسیار امیدوار کننده و اطمینان بخش بود و نگرانی های واقعی، تصنعی و تزریقی به مردم را رفع کرد.
پالیزدار خاطرنشان کرد: دکتر روحانی در مورد دستاوردهای برجام، رشد اقتصادی، تولید و صادرات نفت و بسیاری مسایل دیگر با مردم با شافیت سخن گفت و تاکید کرد که امروز نسبت به روز اول فروردین امسال که به مردم وعده داده بود سال بهتری خواهد بود؛ بسیار امیدوارتر است.
وی یادآور شد: گزارش رییس قوه مجریه در موضوع اقتصادی نیز امیدبخش بود، دکتر روحانی از ثبات و آرامش در اقتصاد سخن گفت و بیان کرد که تورم های بیش از 40 درصد که در دولت قبل وجود داشت، در دولت یازدهم تک رقمی شده و به 9.5 درصد رسیده است.
دبیر ستاد هماهنگی مبارزه با مفاسد اقتصادی تاکید کرد: رییس جمهوری به رغم این که گزارش هایی در مورد فساد شکل گرفته در دولت های قبل را در اختیار داشت اما به دلیل این که امنیت روانی مردم به مخاطره نیفتد از بازگویی آن پرهیز کرد که قطعا این موارد از راه های قانونی پیگیری خواهد شد.
پالیزدار ادامه داد: وی نخواست مسایل را به گونه ای بیان کند که حالت اغوا کننده برای مردم داشته باشد.
به گزارش ایرنا، حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی رییس جمهوری شب گذشته در گفت و گوی زنده تلویزیونی گزارشی از عملکرد دولت یازدهم، مسایل اقتصادی ایران، دستاوردهای برجام، مهم ترین مسائل روز کشور و برنامه های یک سال آینده به مردم ارایه کرد.
سیام**9012 ** 1336
مشاور جهانگیری: گزارش رییس جمهوری اطمینان بخش بود