تاکید فرماندار مراغه بر رعایت صحت و دقت در انعکاس اخبار

یکشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۵
تاکید فرماندار مراغه بر رعایت صحت و دقت در انعکاس اخبار

مراغه – ایرنا – معاون استاندار آذربایجان شرقی و فرماندار ویژه مراغه گفت: سرعت، صحت و دقت در انعکاس و انتشار اخبار از مهمترین ارکان حرفه خبرنگاری است و خبرنگاران باید به این موارد توجه جدی داشته باشند.

مراغه – ایرنا – معاون استاندار آذربایجان شرقی و فرماندار ویژه مراغه گفت: سرعت، صحت و دقت در انعکاس و انتشار اخبار از مهمترین ارکان حرفه خبرنگاری است و خبرنگاران باید به این موارد توجه جدی داشته باشند. به گزارش ایرنا، ظفر محمدی روز یکشنبه در آئین تجلیل از اصحاب رسانه و مطبوعات مراغه به مناسبت روز خبرنگار افزود: داشتن دانش کافی و تجربه حرفه ای مهمترین نیاز برای کار حرفه ای خبرنگاری است تا با استفاده از آن در راستای انتشار صحیح و دقیق اخبار تلاش کرد.
وی از خبرنگاران به عنوان پل ارتباطی مردم و مسئولان یاد کرد و اظهار داشت: خبرنگاران در این راستا باید منافع ملی و عمومی را به منافع شخصی خود ترجیح دهند تا بتوانند در مسیر توسعه جامعه از قلم خود به نحو احسن استفاده کنند.
فرماندار ویژه مراغه یادآور شد: رسانه های ایران از آزادی کامل برخوردار بوده و خبرنگاران و رسانه ها نیز باید با حفظ استقلال خود در خودکفائی جامعه نقش ایفا کنند.
محمدی ادامه داد: رعایت بی طرفی و دوری از غرض ورزی از دیگر معیارهای یک رسانه و خبرنگار موفق است و باید رسانه ها و خبرنگاران به این مساله توجه داشته باشند.
وی گفت: برخی از رسانه ها نسبت به اقدام های دولت توجه کافی ندارند و با توجه به اینکه دولت به علت مشکلات مالی، اعتباری برای تبلیغات و رسانه ای کردن طرح ها و عملکرد خود ندارد، در اطلاع رسانی عملکرد خود مظلوم واقع شده است.
شهرستان مراغه با 250 هزار نفر جمعیت در 147 کیلومتری جنوب تبریز مرکز آذربایجان شرقی واقع است.
3034/8023/518
تاکید فرماندار مراغه بر رعایت صحت و دقت در انعکاس اخبار
jkkjkjkjkj