دومین مرکز مشاوره و خدمات روانشناختی در آران و بیدگل به بهره برداری می رسد

یکشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۵
دومین مرکز مشاوره و خدمات روانشناختی در آران و بیدگل به بهره برداری می رسد

آران و بیدگل، کاشان - ایرنا - رئیس اداره بهزیستی آران و بیدگل گفت: دومین مرکز مشاوره و خدمات روانشناختی در هفته دولت امسال در منطقه شهرستان آران و بیدگل و در شهر ابوزید آباد به بهره برداری می رسد.

آران و بیدگل، کاشان - ایرنا - رئیس اداره بهزیستی آران و بیدگل گفت: دومین مرکز مشاوره و خدمات روانشناختی در هفته دولت امسال در منطقه شهرستان آران و بیدگل و در شهر ابوزید آباد به بهره برداری می رسد. حیدر ایمانیان روز یکشنبه در گفت وگو با ایرنا اظهار داشت: در حال حاضر در این شهرستان یک دفتر مشاوره ، یک مرکز تخصصی تحصیلی - تربیتی و یک مرکز مشاوره و خدمات روانشناختی فعالیت دارند که چهارمین مرکز به زودی و در آستانه هفته دولت در شهر ابوزید آباد به بهره برداری خواهد رسید.
وی خاطرنشان کرد: این مرکز خصوصی، با هدف ارتقای سلامت روان و کمک به بهینه سازی کیفیت زندگی اقشار مختلف، زیر نظر اداره بهزیستی شهرستان آران و بیدگل راه اندازی و شروع به کار خواهد کرد.
وی پیشگیری اولیه از آسیب های روانی و اجتماعی، افزایش حس آرامش و نشاط در خانواده و جامعه را از برنامه های کاری این مرکز مشاوره عنوان کرد.
وی گفت: در این مرکز انواع خدمات مشاوره چون کودک و نوجوان، تحصیلی، شغلی، اعتیاد، خانواده شامل پیش و پس از ازدواج و پیش و پس از طلاق، وسواس، اضطراب و افسردگی، خدمات روانپزشکی، روان سنجی، دوره های آموزشی - پژوهشی ارائه خواهد شد.
وی ادامه داد: با راه اندازی این مرکز برای سه تن از فارغ التحصیلان رشته های مشاوره، روانشناسی و مددکاری فرصت شغلی فراهم خواهد شد.
وی همچنین از راه اندازی مرکز آموزشی کودکان اوتیسم توسط بخش خصوصی در آینده نزدیک خبر داد.
اداره بهزیستی آران و بیدگل دو هزار و 100 تن در حوزه توانبخشی و 180 خانواده در حوزه اجتماعی تحت پوشش دارد.
7408/7472
دومین مرکز مشاوره و خدمات روانشناختی در آران و بیدگل به بهره برداری می رسد