Home

بهانه های تکراری احسان روزبهانی بعد از شکست

دوشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۵
بهانه های تکراری احسان روزبهانی بعد از شکست

ریو -ایرنا-بوکسور وزن منهای 81 کیلوگرم بعد از وداع زودهنگام از بازی های المپیک 2016، برای چندمین بار در سال های اخیر دلیل شکست و ناکامی خود را ناداوری اعلام کرد.

ریو -ایرنا-بوکسور وزن منهای 81 کیلوگرم بعد از وداع زودهنگام از بازی های المپیک 2016، برای چندمین بار در سال های اخیر دلیل شکست و ناکامی خود را ناداوری اعلام کرد. به گزارش ایرنا، «احسان روزبهانی» تنها بوکسور المپیکی ایران بامداد دوشنبه در نخستین مبارزه خود به مصاف «پتر مولنبرگ» رفت و شکست خورد تا خیلی زود ماجراجوی وی در ریودوژانیرو به اتمام برسد.
احسان روزبهانی مطابق انتظار و همچون بازی های المپیک 2012 لندن و بازی های آسیایی 2014 اینچئون پس از شکست مقابل حریف، داوران را دلیل باخت دانست و گفت: علت باختم را نمی فهمم و همه دیدند که مبارزه بهتری نسبت به نماینده هلند ارائه کردم.
وی افزود: من تمامی حریفان سرتر از این هلندی را شکست داده ام و امروز داوران موجب باختم شدند. تنهای تنها بودم و هیچ پشتوانه ای نداشتم و چون کسی را نداریم ما را برابر یک بوکسور ضعیف بازنده می کنند.
وی با تاکید بر اینکه در این مبارزه از حریفش مشتی نخورده است، تصریح کرد: حریف چند مرتبه خطا کرد، اما بازهم دست او را بالا بردند.
وی خاطرنشان کرد:من تمام تلاشم را کردم و خودم هم نمی دانم چرا بوکسور هلندی برنده شد.
احسان روزبهانی که با شکست برابر بوکسور هلندی از المپیک ٢٠١٦ حذف شد پس از این اتفاق از شدت ناراحتی اشک می ریخت.
نصرالله سجادی و مناف هاشمی معاونان وزارت ورزش به همراه محمدعلی شجاعی رئیس فدراسیون تیراندازی با کمان که در سالن محل برگزاری مسابقه حضور داشتند پس از حذف روزبهانی را در آغوش گرفته به وی دلداری دادند و برای بوکسور کشورمان در مسابقات آینده آرزوی موفقیت کردند.
ورزشی**3783**1647
بهانه های تکراری احسان روزبهانی بعد از شکست