یک میلیارد ریال در ترمیم راه های شهرستان آران و بیدگل هزینه شد

دوشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۵
یک میلیارد ریال در ترمیم راه های شهرستان آران و بیدگل هزینه شد

آران و بیدگل ، کاشان - ایرنا - سرپرست اداره راه و شهرسازی آران و بیدگل گفت: عملیات ترمیم راه های مواصلاتی این شهرستان با هزینه ای بالغ بر یک میلیارد ریال پایان یافت.

آران و بیدگل ، کاشان - ایرنا - سرپرست اداره راه و شهرسازی آران و بیدگل گفت: عملیات ترمیم راه های مواصلاتی این شهرستان با هزینه ای بالغ بر یک میلیارد ریال پایان یافت. مجتبی آراسته روز دوشنبه در گفت وگو با ایرنا اظهار داشت: ترمیم و لکه گیری محورهای مواصلاتی با هدف افزایش ایمنی تردد در جاده ها، ایمنی ترافیک، تسهیل در رفت و آمد و کاهش خطرهای جاده ای انجام می شود.
وی افزود: قوس افقی حادثه خیز در محور کاشان - نوش آباد نیز با اعتبارهای نگهداری، ضمن عملیات خاکبرداری، تعریض و آسفالت محل به پایان رسید.
آراسته هم چنین به مشکل حریم راه آهن برای ساخت جاده سفیدشهر- کاشان اشاره کرد و گفت: در جلسه ای با حضور کارشناسان راه آهن جمهوری اسلامی در فرمانداری آران وبیدگل در هفته گذشته مقرر شد این اداره با ارسال نقشه این جاده به کمیته بررسی حریم راه آهن و بررسی در آن کمیته موضوع مشکل را حل کند و امید است بزودی شاهد ادامه این عملیات وبهره برداری از طرح باشیم.
وی گفت: این جاده به طول ۹ کیلومتر است که حدود پنج کیلومتر آن زیرسازی شده و چهار کیلومتر باقیمانده به خاطر وجود مشکل حریم ایستگاه راه آهن به کندی پیش رفت.
شهرستان آران و بیدگل در شمالی ترین نقطه استان اصفهان، در فاصله شش کیلومتری شهرستان کاشان و 215 کیلومتری مرکز استان اصفهان قرار دارد.
7408/7472
یک میلیارد ریال در ترمیم راه های شهرستان آران و بیدگل هزینه شد
jkkjkjkjkj