اخبار ایرنا موثق و مورد اعتماد است

دوشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۵
اخبار ایرنا موثق و مورد اعتماد است

سبزوار- ایرنا- معاون استاندار خراسان رضوی و فرماندار ویژه سبزوار گفت: اخبار و تولیدات سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی موثق و مورد اعتماد و اطمینان است.

سبزوار- ایرنا- معاون استاندار خراسان رضوی و فرماندار ویژه سبزوار گفت: اخبار و تولیدات سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی موثق و مورد اعتماد و اطمینان است. احمد برادران روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با گرامی داشت یاد و خاطره شهید محمود صارمی، خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی اظهار کرد: رسانه های گروهی در اطلاع رسانی درست و دقیق به مردم نقش مهمی دارند.
وی با بیان اینکه دولت یازدهم از مظلوم ترین دولت های پس از انقلاب در حوزه رسانه و اطلاع رسانی است، افزود: متاسفانه برخی رسانه ها خدمات واقعی دولت را انعکاس نداده و همواره به دنبال نشان دادن نقاط ضعف هستند.
وی اضافه کرد: یکی از اثرات مهم خدمت دولت یازدهم در سه سال گذشته، زنده کردن امید و نشاط اجتماعی در کشور است که برخی رسانه های گروهی نسبت به این موضوع سیاه نمایی می کنند.
فرماندار ویژه سبزوار خبرنگاران را پل ارتباطی بین مردم و مسئولان دانست و گفت: رسانه های گروهی وظیفه دارند تا اخبار را به درستی به مردم رسانده و از هرگونه تشویش اذهان عمومی جلوگیری کنند.
وی با بیان اینکه متاسفانه برخی از رسانه ها رسالت واقعی خود را فراموش کرده و با انتشار اخبار نادرست و ناروا، قصد تخریب چهره دولت را دارند، گفت: ایرنا در بسیاری موارد با انعکاس اخبار صحیح، سیاه نمایی های صورت گرفته علیه دولت را خنثی می کند.
وی با بیان اینکه امروز خبرگزاری جمهوری اسلامی به عنوان یک رسانه توانمند و با انصاف خدمات دولت و نظام را به خوبی انعکاس می دهد، ادامه داد: داشتن انصاف، اعتدال، امیدآفرینی، صحت، دقت و سرعت از ویژگی های ایرنا است و همین موجب شده تا مردم و مسئولان به این رسانه اعتماد پیدا کنند.
وی با بیان اینکه وجود دفتر خبرگزاری جمهوری اسلامی سبزوار نعمت و فرصتی مهم در این شهرستان است، گفت: به تمام مسئولان این شهرستان تاکید شده تا نهایت همکاری را با این دفتر داشته باشند.
17مرداد سالروز شهادت محمود صارمی، خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی که سال 1377 به همراه هشت نفر از اعضای کنسولگری ایران در مزار شریف افغانستان به دست عوامل جهالت و نفاق به شهادت رسید به عنوان روز خبرنگار نامگذاری شده است.
سبزوار در 230 کیلومتری غرب مشهد مقدس قرار دارد.
5132/8144/7499
اخبار ایرنا موثق و مورد اعتماد است