امام جمعه سیرجان: تضعیف نیروی ایمان خیانت است

جمعه ۲۲ مرداد ۱۳۹۵
امام جمعه سیرجان: تضعیف نیروی ایمان خیانت است

کرمان - ایرنا - امام جمعه سیرجان گفت: ملت ایران به پشتوانه ایمان، مقابل دشمنان ایستاده و تضعیف نیروی ایمان خیانت است.

کرمان - ایرنا - امام جمعه سیرجان گفت: ملت ایران به پشتوانه ایمان، مقابل دشمنان ایستاده و تضعیف نیروی ایمان خیانت است. به گزارش ایرنا حجت الاسلام سید محمود حسینی در خطبه های نمازجمعه سیرجان با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب در جمع وزیر و مدیران وزارت اطلاعات افزود: پشتوانه ایمان بود که دشمنان ما در مقابل ملت ذلیل شدند و امروز هم مسئولان با همین پشتوانه مقابل استکبار بایستند و اگر کسی در تضعیف ایمان قدم بردارد، اول بدبختی است.
وی گفت: دشمن امروز از وحدت، دین، قرآن، اسلام و رهبری، ترس و واهمه دارد و آمریکا دشمن درجه یک اسلام ناب محمدی و دشمن امام رضا (ع) است لذا باید دشمن را ضعیف کرد.
خطیب جمعه سیرجان اعتراف رقبای انتخاباتی آمریکا را در مورد اینکه سردمداران این کشور و اوباما پایه گذار داعش و تروریست بوده اند، یک حقیقت عنوان کرد و افزود: اراده خداوند بر رسوایی دشمنان توسط خودشان است لذا امروز باید متحد و با ایمان مقابل استکبار ایستادگی کرد.
وی گفت: سکوت مرگبار دستگاه های متولی حقوق بشر در برابر جنایات سعودی ها در بحرین و شروع بمباران های مستمر که مردم را می کشند، محکوم می کنیم.
حجت الاسلام حسینی افزود: اگر فردی مفسد و همدست با تروریست ها در کشور ایران به اعدام محکوم شود بوق و کرنا در مورد عدم رعایت حقوق بشر دنیا را پر می کند اما امروز جنایات سعودی در کشتار این همه زن و مرد و کودک حتی با گفتار هم محکوم نمی شود.
وی جنایات آل خلیفه و جلوگیری از برگزاری نمازجمعه را محکوم کرد و گفت: امیدواریم شر ظالمین به ملت مظلوم بحرین کم شود.
وی به 23 مرداد روز مقاومت اسلامی اشاره کرد و افزود: در جنگ 33 روزه همه سقف آهنین و قدرت پوشالی رژیم اشغالگر قدس فرو ریخت و دشمن صهیونیستی بداند این مقاومت ادامه دارد.
خطیب جمعه سیرجان با تبریک پیروزی مردم عراق و سوریه در مقابل تروریست ها افزود: به زودی شر این ظالمین از منطقه و کشورها برچیده می شود و امروز آمریکا نگران نبود تروریست برای اجرای ظلم و کشتار در کشورهای اسلامی است.
وی در بخش دیگری از سخنانش گفت: سفر و هجرت امام رضا (ع)دغدغه حضرت، حرکت، گفته و حدیث و شهادتش به خاطر زنده نگه داشتن ولایت بود.
امام جمعه سیرجان بیان کرد: امام رضا، سرچشمه جوشان ولایت و رهبری جامعه مسلمین است و تمام قد مقابل طاغوت ایستاد و با شهادت خود رسما خط بطلان به مشروعیت رهبری طاغوت یعنی مامون کشید.
وی از حضور سفیران و خدام حرم رضوی در شهرستان سیرجان قدردانی کرد و حضور آنان را زنده شدن عشق ولایت امام رضا (ع) در دل مردم عنوان کرد.
وی همچنین کسب رتبه چهارم کنکور سراسری در رشته ریاضی و فنی توسط حسین مقدس را به وی و مردم سیرجان تبریک گفت.
در آیین نماز جمعه امروز سیرجان از حسین مقدس که رتبه چهارم کنکور در رشته ریاضی و فنی را کسب کرده است تجلیل شد و حجت الاسلام حمیدی سرپرست خدام حرم رضوی به سیرجان از استقبال گرم مردم سیرجان قدردانی کرد.
7435/3028
امام جمعه سیرجان: تضعیف نیروی ایمان خیانت است
jkkjkjkjkj