حمایت از تولید در روستاها با تسهیلات ارزان قیمت

شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۵
حمایت از تولید در روستاها با تسهیلات ارزان قیمت

اردبیل - ایرنا - استاندار اردبیل گفت: پرداخت 15 درصد از کل 18 درصد سود تسهیلات بانکی توسعه تولید در روستاها را دولت تقبل کرده است و تولیدکنندگان باید از این فرصت تاریخی برای خود و رونق روستاهای استان استقبال کنند.

اردبیل - ایرنا - استاندار اردبیل گفت: پرداخت 15 درصد از کل 18 درصد سود تسهیلات بانکی توسعه تولید در روستاها را دولت تقبل کرده است و تولیدکنندگان باید از این فرصت تاریخی برای خود و رونق روستاهای استان استقبال کنند. مجیدخدابخش، شنبه در گفتگو با خبرنگار ایرنا افزود: 15 درصد از سود تسهیلات توسعه تولید در روستاها از ناحیه دستگاه های دولتی نظیر استانداری و بنیادمستضعفان تامین و فقط سه درصد سود تسهیلات از سوی وام گیرنده پرداخت خواهد شد.
وی اظهار کرد: اگر با اتکا به این فرصت تاریخی در هر روستای استان اردبیل فقط یک طرح تعریف و اجرا شود رونق تولید و اقتصاد روستاها را شاهد خواهیم بود.
وی بیان کرد: استقبال و استفاده از تسهیلات ارزان قیمت تولید در روستاها ماندگاری روستائیان را در زادگاه هایشان سبب خواهد شد و اداره تعاون روستایی، بخشداران، دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی باید در تبیین و تشریح نتایج مثبت این برنامه تلاش کنند.
خدابخش ادامه داد: در کنار تلاش برای توسعه تولید و رونق اقتصادی روستاها باید به تحقق صنایع بسته بندی و تکمیلی نیز توجه کافی اعمال شود.
7124/6016
حمایت از تولید در روستاها با تسهیلات ارزان قیمت