باشگاه مقاومت حامی تیم ووشو ملایر در لیگ برتر شد

شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۵
باشگاه مقاومت حامی تیم ووشو ملایر در لیگ برتر شد

ملایر- ایرنا- رئیس اداره ورزش و جوانان ملایر گفت: به دنبال حضور قدرتمند سال گذشته تیم ووشو ملایر در لیگ برتر، باشگاه مقاومت تهران حامی مالی این تیم برای حضور مجدد در لیگ برتر شد.

ملایر- ایرنا- رئیس اداره ورزش و جوانان ملایر گفت: به دنبال حضور قدرتمند سال گذشته تیم ووشو ملایر در لیگ برتر، باشگاه مقاومت تهران حامی مالی این تیم برای حضور مجدد در لیگ برتر شد. مهدی رضایی روز شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: تیم ووشو مردان ملایر که سال گذشته با وجود کمترین امکانات مالی، نتایج خوبی را در لیگ برتر کسب کرد، امسال با حمایت باشگاه مقاومت آماده حضور در لیگ برتر است.
وی گفت: با رایزنی های صورت گرفته در حال آماده کردن تیمی قوی متشکل از ووشوکاران بومی استان و شهرستان و در صورت لزوم از استان های دیگر هستیم تا بتوانیم از جایگاه ووشو استان دفاع کنیم.
وی ادامه داد: همچنین در صدد هستیم طبق هماهنگی با اسپانسرهای مد نظر و در صورت توافق، تیم هایی چون تکواندو، کبدی بانوان، والیبال زیرگروه و کاراته در رده نوجوانان در لیگ برتر حضور پیدا کنند.
رضایی بیان کرد: ورزشکاران ملایری در چهار ماهه امسال در 12 رشته ورزشی در مسابقات کشوری و ملی خوش درخشیدند و مدال های رنگارنگ کسب کردند.
وی افزود: ورزشکاران در رشته های کاراته، وزنه برداری، موتای، بوکس، باستانی، کوهنوردی، ووشو بانوان، فوتسال، کشتی، اسکیت، کبدی و دو و میدانی صاحب عنوان و مدال های مختلف شدند.
رئیس اداره ورزش و جوانان ملایر اظهار کرد: سال گذشته از 160 نفر از قهرمانان و مدال آوران ورزش ملایر در 29 رشته ورزشی تجلیل شد.
رضایی ادامه داد: در این رابطه بزودی از 20 مربی سازنده ملایر که سال گذشته در اردوهای تیم ملی و یا در معیت تیم های ملی به خارج از کشور اعزام شدند، برای نخستین بار تجلیل به عمل می آید.
وی اجرای برنامه های مختلف فرهنگی با محوریت شهدای شاخص استان و شهرستان و شهدای مدافع حرم را از دیگر اقدامات برشمرد و گفت: با وجود کمبود اعتبارات مالی به دنبال پویایی و نشاط در ورزش این شهرستان هستیم.
به گزارش ایرنا رضایی همچنین از فتح مرتفع ترین قله اروپا توسط دو کوهنورد ملایری خبر داد و اظهار داشت: احمد رادفر و رضا گلزردی در قالب تیم کوهنوردی اعزامی به اروپا موفق به فتح قله آلبروس اروپا شدند.
وی ادامه داد: این رشته ورزشی و صعودهای آسیایی و جهانی مرهون فعالیت گروه های کوهنوردی فعال در ملایر و برنامه ریزی های منسجم هیات کوهنوردی است.
شهرستان ملایر دارای بیش از 9 هزار ورزشکار سازمان یافته است و با جمعیتی بالغ بر 300 هزار نفر در 75 کیلومتری شهر همدان واقع شده است.
7528/6993
باشگاه مقاومت حامی تیم ووشو ملایر در لیگ برتر شد