افزایش 370 درصدی کشفیات مواد مخدر در آران و بیدگل

سه شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۵
افزایش 370 درصدی کشفیات مواد مخدر در آران و بیدگل

آران و بیدگل، کاشان - ایرنا - فرمانده انتظامی شهرستان آران و بیدگل از افزایش 370 درصدی کشفیات مواد مخدر از ابتدای سال جاری تا کنون نسبت به مدت مشابه سال قبل در این شهرستان خبر داد.

آران و بیدگل، کاشان - ایرنا - فرمانده انتظامی شهرستان آران و بیدگل از افزایش 370 درصدی کشفیات مواد مخدر از ابتدای سال جاری تا کنون نسبت به مدت مشابه سال قبل در این شهرستان خبر داد. به گزارش ایرنا، سرهنگ مسعود سپهوند روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت: ریشه تمامی جرائم در این شهرستان به مواد مخدر ارتباط دارد و در هر پرونده ای مشاهده می کنیم در گوشه ای از آن مواد مخدر قرار دارد.
وی با اشاره به این که در کشفیات مواد مخدر مردم نقش مهمی دارند بیان کرد: از مردم تقاضا داریم هم چون گذشته با نیروی انتظامی همکاری داشته تا بتوانیم ریشه این پدیده شوم و خانمان سوز را بخشکانیم.
وی افزود: در کشفیات سایر جرائم نیز رشد 86 درصدی داشتیم و در دستگیری ها هم رشدی 15 درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل داشتیم.
سپهوند از به صفر رسیدن آمار فوتی های تصادفات داخل شهری در پنج ماه گذشته خبر داد و گفت: در بخش خسارتی هم کاهش 31 درصدی داشتیم و در بخش جرحی حدود 18 درصد افزایش را شاهد بودیم.
وی با اشاره به کاهش 58 درصدی توقیف موتورسیکلت ابراز کرد: حدود 29 هزار موتورسیکلت در شهرستان وجود دارد و در 80 درصد تصادف ها موتور سیکلت نقش دارد.
وی هم چنین از افزایش چهار درصدی توقیف خودرو در شهرستان خبر داد.
فرمانده انتظامی آران و بیدگل با اشاره به این که از لحاظ امنیتی نسبت به سایر شهرهای استان در حد مطلوبی قرار داریم افزود: در بحث سرقت ها از مردم خواهشمندیم با رعایت نکاتی از جمله نصب دوربین های مداربسته و استفاده از نگهبان های محلی در پیشگیری از سرقت نقش داشته باشند.
وی در بخش دیگری از سخنان خود از افزایش کلاهبرداران اینترنتی خبر داد و گفت: در بحث فضای مجازی و شبکه های اجتماعی مردم باید دقت لازم را داشته باشند و در صورت مشاهده هر مورد مشکوکی به پلیس فتای شهرستان مراجعه کنند.
شهرستان آران و بیدگل در شمالی ترین نقطه استان اصفهان، در فاصله شش کیلومتری شهرستان کاشان و 215 کیلومتری مرکز استان اصفهان قرار دارد.
7408/7472
افزایش 370 درصدی کشفیات مواد مخدر در آران و بیدگل