نمایشگاه نقاشی ترنم خیال در آران و بیدگل به کار خود خاتمه داد

سه شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۵
نمایشگاه نقاشی ترنم خیال در آران و بیدگل به کار خود خاتمه داد

آران و بیدگل، کاشان - ایرنا - نمایشگاه نقاشی ترنم خیال شامگاه سه شنبه در سالن اجتماعات هلال احمر شهرستان آران و بیدگل به کار خود خاتمه داد.

آران و بیدگل، کاشان - ایرنا - نمایشگاه نقاشی ترنم خیال شامگاه سه شنبه در سالن اجتماعات هلال احمر شهرستان آران و بیدگل به کار خود خاتمه داد. به گزارش ایرنا، مدیر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آران وبیدگل در آیین اختتامیه این نمایشگاه اظهار داشت: حمایت از هنرمندان و انجمن های هنری وظیفه دولت است و در این زمینه به اندازه توان خود حمایت هایی را به ویژه در بخش هنر تجسمی در شهرستان خواهیم داشت.
میثم نمکی با اشاره به جایگاه ارزنده هنر اصیل در رشد و تعالی فرهنگی جامعه، هنرمندان را به عنوان سفیران صلح و زیبایی یاد کرد و افزود: هنرمندان متعهد با بهره گیری از استعداد خدادادی خویش دست به خلق آثاری ماندگار می زنند که روح انسان را تحت تاثیر قرار می دهد.
وی با تاکید بر لزوم انتخاب سوژه های مناسب و بومی در نمایشگاه های نقاشی افزود: توجه به موضوع های بومی در کنار بهره گیری از سبک های مدرن و تکنیک های متناسب، زمینه ساز خلق آثار ارزشمندی در این نمایشگاه شده است که جای قدردانی دارد.
نمکی برگزاری چنین نمایشگاه هایی را در رونق بخشیدن به فضای فرهنگی هنری شهرستان موثر ارزیابی کرد و خاطرنشان کرد: حمایت از هنرمندان متعهد و توانمند یکی از اولویت هاست و دستگاههای فرهنگ ساز باید در این رابطه توجه لازم را داشته باشند.
وی در پایان با اشاره به اینکه این نمایشگاه نتیجه تلاش جمعی از خواهران هنرمند است بیان کرد: امیدواریم این آموزشگاه که تنها آموزشگاه مجوز دار از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است بتواند با تداوم فعالیت های ارزنده خود ارتقای بیش از پیش داشته باشد.
در این نمایشگاه 40 اثر از اثرهای هنرجویان آموزشگاه طراحی و نقاشی نقاشخانه باران با موضوع طبیعت در معرض دید عموم علاقمندان قرار گرفت.
نمایشگاه ترنم خیال به همت آموزشگاه طراحی و نقاشی نقاشخانه باران با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و جمعیت هلال احمر شهرستان آران و بیدگل از تاریخ به مدت 15 روز دائر بود.
7408/7472
نمایشگاه نقاشی ترنم خیال در آران و بیدگل به کار خود خاتمه داد
jkkjkjkjkj