کشف سه کیلوگرم مواد مخدر هروئین از یک زوج قاچاقچی در گیلان

دوشنبه ۰۱ شهریور ۱۳۹۵
کشف سه کیلوگرم مواد مخدر هروئین از یک زوج قاچاقچی در گیلان

رشت - ایرنا - رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی گیلان از کشف سه کیلوگرم مواد مخدر هروئین از یک زوج قاچاقچی در استان خبر داد.

رشت - ایرنا - رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی گیلان از کشف سه کیلوگرم مواد مخدر هروئین از یک زوج قاچاقچی در استان خبر داد. به گزارش عصر دوشنبه واحد اطلاع رسانی پلیس گیلان به ایرنا، احدالله احدی گفت: ماموران عملیات ویژه در بررسی گزارش های مردمی از فعالیت فردی در تهیه و توزیع مواد مخدر اطمینان یافته و دستگیری قاچاقچی و کشف مواد مخدر را در دستور کار خود قرار دادند.
وی با بیان اینکه ماموران عملیات ویژه خودروی متهم را در شهرستان رشت متوقف کردند، افزود: ماموران این قاچاقچی 28 ساله و همسرش را هنگامی که قصد داشتند مواد مخدر را تحویل یک زوج قاچاقچی دیگر دهند، دستگیر و در بازرسی از خودروی پراید، سه کیلوگرم هروئین کشف کردند.
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی گیلان با اشاره به اینکه چهار متهم در خصوص این پرونده دستگیر شدند، بیان داشت: یک دستگاه خودروی پراید و یک دستگاه موتورسیکلت متهمان نیز توقیف شد.
احدی از مبارزه بی امان و شبانه روزی پلیس در انهدام باندهای قاچاق مواد مخدر خبر داد و گفت: شماره تلفن 128 پلیس مبارزه با مواد مخدر به طور شبانه روزی آماده دریافت اخبار و گزارش های مردم در حوزه مواد مخدر است.
7294/2007
کشف سه کیلوگرم مواد مخدر هروئین از یک زوج قاچاقچی در گیلان