بیش از 487 میلیارد ریال به مستمری بگیران تامین اجتماعی آران و بیدگل پرداخت شد

سه شنبه ۰۲ شهریور ۱۳۹۵
بیش از 487 میلیارد ریال به مستمری بگیران تامین اجتماعی آران و بیدگل پرداخت شد

آران و بیدگل، کاشان - ایرنا - رئیس اداره تامین اجتماعی شهرستان آران و بیدگل اعلام کرد: طی سال 94 بیش از 487 میلیارد ریال به چهار هزار مستمری بگیر تامین اجتماعی این اداره در آران و بیدگل پرداخت شده است.

آران و بیدگل، کاشان - ایرنا - رئیس اداره تامین اجتماعی شهرستان آران و بیدگل اعلام کرد: طی سال 94 بیش از 487 میلیارد ریال به چهار هزار مستمری بگیر تامین اجتماعی این اداره در آران و بیدگل پرداخت شده است. سعید رضا یاسمیان روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: حدود 55 میلیارد ریال هم به 512 تن از مقرری بگیران بیمه بیکاری تحت پوشش این اداره در سال 94 پرداخت شد.
وی با اعلام این که 74 درصد جمعیت شهرستان آران و بیدگل تحت پوشش تامین اجتماعی قرار دارد، بیان کرد: بیمه شدگان اصلی شامل بیمه های اجباری، اختیاری، حرفه ها و مشاغل آزاد و کارگران ساختمانی هستند.
وی بیان کرد: طی سال 94 حدود یک هزار و 83 نفر به تعداد بیمه شدگان (اصلی و تبعی) این اداره نسبت به سال 93 افزوده شده است که جمعیت کل بیمه شدگان در سال 94 به 74 هزار نفر رسید.
وی بیان کرد: تعداد دفترچه های بیمه صادره طی سال 94 درشهرستان آران و بیدگل درمجموع 49 هزار جلد بوده و در سه ماهه اول امسال 11 هزار جلد دفترچه صادر شده است.
ریئس اداره تامین اجتماعی آران و بیدگل، ایجاد پورتال اینترنتی جهت ارسال لیست و پرداخت حق بیمه برای کارفرمایان ، دریافت سوابق از طریق سایت، امکان مشاهده و چاپ فیش حقوقی از طریق سایت و نیز پرداخت های کوتاه و بلند مدت را از جمله برنامه های این اداره در سال جاری عنوان کرد.
وی هم چنین از بخشودگی جرایم بیمه ای کارفرمایان خوش حساب نیز خبر داد و افزود: با هدف حمایت از این کارفرمایان، سازمان تامین اجتماعی تسهیلات بخشودگی جرایم را در نظر گرفته است.
وی افزود: کارفرمایان تا 26 شهریورماه برای استفاده از این تسهیلات می توانند به سایت اطلاع رسانی سازمان تامین اجتماعی به نشانی WWW.tamin.ir و یا به شعبه های تامین اجتماعی مراجعه کنند.
شهرستان آران و بیدگل در شمالی ترین نقطه استان اصفهان، در فاصله شش کیلومتری شهرستان کاشان و 215 کیلومتری مرکز استان اصفهان قرار دارد.
7408/7472
بیش از 487 میلیارد ریال به مستمری بگیران تامین اجتماعی آران و بیدگل پرداخت شد