خوردبین: اجازه نمی دهیم کسی پرسپولیس را به حاشیه ببرد

سه شنبه ۰۲ شهریور ۱۳۹۵
خوردبین: اجازه نمی دهیم کسی پرسپولیس را به حاشیه ببرد

تهران - ایرنا - سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس درخصوص موضع گیری یکی از خوانندگان زیرزمینی درباره این تیم گفت: اجازه نمی دهیم کسی پرسپولیس را به حاشیه ببرد.

تهران - ایرنا - سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس درخصوص موضع گیری یکی از خوانندگان زیرزمینی درباره این تیم گفت: اجازه نمی دهیم کسی پرسپولیس را به حاشیه ببرد. محمودخوردبین با اظهار بی اطلاعی از دلایل احضار محسن مسلمان به کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال، افزود: نمی دانم مسلمان درخصوص چه موردی به کمیته اخلاق فدراسیون احضار شده است اما به طور حتم با جلسه ای که با او برگزار خواهم کرد، دراین باره اطلاعات لازم را کسب و هر کمکی لازم باشد به او می کنم.
وی تاکید کرد: مسلان بازیکن با اخلاقی است و بدنبال حاشیه سازی برای خود و تیم نیست و باز هم تاکید می کنم در کمیته اخلاق از کمک به او دریغ نخواهیم کرد.
وی در پاسخ به تازه ترین اظهارات خواننده زیر زمینی درباره باشگاه پرسپولیس و موضع این باشگاه در این خصوص، اظهار داشت:به طور حتم مسئولان حقوقی باشگاه با هماهنگی مدیران آن به اتهامات این فرد پاسخ مناسب خواهند داد.
وی با تاکید بر اینکه به هیچ کس اجازه نمی دهیم باشگاه پرسپولیس را به حاشیه ببرد، تصریح کرد: تیم وضعیت خوبی دارد و تمامی ارکان آن برای موفقیت تیم تلاش می کنند، از این رو اجازه نخواهیم داد کسی باشگاه و ارکان آن رابه حاشیه ببرد.
خوردبین درباره اینکه به عنوان سرپرست تیم ستارگان ایران انتخاب شده و آیا این مسئولیت را می پذیرد، عنوان کرد: افتخار می کنم سرپرست تیم ستارگان ایران باشم و این کار را با جان ودل انجام می دهم.
وی درباره برگزاری دیدار ستارگان ایران و منتخب لالیگا نیز اظهار داشت: امیدوارم این دیدار، بازی خوبی باشد و تقدیر مناسبی از جواد نکونام صورت گیرد.
دیدار دو تیم منتخب ایران و لالیگا ساعت 18 روز پنج شنبه در ورزشگاه آزادی تهران برگزار می شود.
ورزشی.**9144
خوردبین: اجازه نمی دهیم کسی پرسپولیس را به حاشیه ببرد