آمریکا در مسائل خاورمیانه به استیصال افتاده است

چهارشنبه ۰۳ شهریور ۱۳۹۵
آمریکا در مسائل خاورمیانه به استیصال افتاده است

کاشان - ایرنا - معاون طرح و برنامه ریزی راهبردی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: آمریکا که خود را ابرقدرت دنیا می داند در مسائل خاورمیانه به استیصال افتاده است.

کاشان - ایرنا - معاون طرح و برنامه ریزی راهبردی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: آمریکا که خود را ابرقدرت دنیا می داند در مسائل خاورمیانه به استیصال افتاده است. به گزارش ایرنا، سردار محمد تولایی شامگاه سه شنبه در یادواره 68 شهید سرافراز کارگر پایگاه شهید باهنر کاشان در مجتمع طلائیه این شهر افزود: آمریکا که بیش از 70 درصد خبر، روزنامه و کتاب دنیا را منتشر و معادلات جهانی را وابسته به دلار خود کرده است، همچنین حق وتو در سازمان ملل دارد در مقابل قدرت ایران و مسائل خاورمیانه به استیصال افتاده است.
وی با اشاره به بیانات رهبر فرزانه انقلاب که فرمودند آمریکا در منطقه با کلکسیونی از شکست مواجه شده است گفت: آمریکا با داشتن 50 درصد بودجه نظامی دنیا در مقابل قدرت ایران شکست خورده و مقامات آمریکا در سخنان خود بارها به آن اعتراف کردند.
تولایی با تاکید بر این که قدرت نظامی ایران اتکا به داخل دارد و بومی بوده و برای همین قابل شکست نیست بیان کرد: امروز هر نهضت و انقلابی که در منطقه به جمهوری اسلامی متصل باشد پیروز است.
وی افزود: در سوریه، عراق، غزه، لبنان و یمن پیروزی از آن جبهه مقاومت است و گروه کوچک شیعی در یمن که خود را مقلد رهبر معظم انقلاب می دانند 50 درصد موازنه سیاسی قدرت را در اختیار دارد و بقیه احزاب را پیرو خود کرده اند ولی در مصر به علت عدم ارتباط انقلاب با ایران ، بعد از مدت کوتاهی شاهد شکست انقلاب مردم این کشور بودیم.
وی حزب الله لبنان را افتخار جهان اسلام دانست و تصریح کرد: رهبر حزب الله تاکید دارد از کشور ایران الگو می گیریم و به پشتوانه ایران پیروز جنگ علیه صهیونیسم جهانی هستیم.
وی همچنین به اهمیت یادواره های شهدا در نظر رهبر معظم انقلاب اشاره کرد و گفت: ایشان اهمیت برگزاری چنین یادواره هایی را کمتر از شهادت ندانستند و برگزاری آن را موجب گسترش فرهنگ شهادت طلبی ودر نتیجه جاودانه ماندن یک ملت و تمدن دانستند.
یادواره 68 شهید سرافراز کارگر پایگاه شهید باهنر کاشان به همت سپاه منطقه کاشان به مدت یک شب با حضور خانواده شهدا و ایثارگران برگزار شد.
7408/7472
آمریکا در مسائل خاورمیانه به استیصال افتاده است
jkkjkjkjkj