واحد تولیدی اسانس، نوشیدنی و شربت های گیاهی در کاشان افتتاح شد

پنجشنبه ۰۴ شهریور ۱۳۹۵
واحد تولیدی اسانس، نوشیدنی و شربت های گیاهی در کاشان افتتاح شد

کاشان - ایرنا - همزمان با هفته دولت طرح توسعه یک واحد تولیدی اسانس، نوشیدنی و شربت های گیاهی با حضور حمید بعیدی ‌نژاد مدیرکل سیاسی و امنیت بین ‌المللی وزارت امور خارجه افتتاح شد.

کاشان - ایرنا - همزمان با هفته دولت طرح توسعه یک واحد تولیدی اسانس، نوشیدنی و شربت های گیاهی با حضور حمید بعیدی نژاد مدیرکل سیاسی و امنیت بین المللی وزارت امور خارجه افتتاح شد. به گزارش ایرنا، مدیر این واحد تولیدی در حاشیه افتتاح آن در جمع خبرنگاران بیان کرد: خط تولید اسانس، نوشیدنی ها و شربت های گیاهی با زیربنای دو هزار و 500 مترمربع در زمینی به وسعت هفت هزار و 500 مترمربع و با سرمایه گذاری 50 میلیارد ریال از آورده بخش خصوصی راه اندازی شده است.
پرویز خیرخواه افزود: این کارخانه سالانه یک هزار تن انواع نوشیدنی ها، دو هزار کیلوگرم اسانس و یک هزار تن شربت گیاهی تولید می کند.
وی ابراز کرد: این واحد تولیدی صنعتی به طور مستقیم برای 80 نفر و غیرمستقیم برای 200 نفر هم چنین برای یک هزار کشاورز شغل ایجاد کرده است.
وی اظهار کرد: مرحله نخست این کارخانه سال گذشته با سرمایه گذاری 40 میلیارد ریال توسط بخش خصوصی بهره برداری شده بود.
دراین آیین حمید رضا مومنیان معاون استاندار و فرماندار ویژه کاشان و جمعی از مسئولان محلی نیز حضور داشتند.
نشست شورای اداری، حضور در گلزار شهدا و قرائت فاتحه و تجدید میثاق با شهیدان انقلاب، دوران دفاع مقدس و مدافع حرم از دیگر برنامه های روز سوم هفته بزرگداشت دولت در شهرستان کاشان بود که با حضور مدیرکل سیاسی و امنیت بین المللی وزارت امور خارجه برگزار شد.
7408/6136
واحد تولیدی اسانس، نوشیدنی و شربت های گیاهی در کاشان افتتاح شد