یک مسئول: باید با رویکرد جهادی با نفوذ دشمن مقابله کرد

پنجشنبه ۰۴ شهریور ۱۳۹۵
یک مسئول: باید با رویکرد جهادی با نفوذ دشمن مقابله کرد

گناباد- ایرنا- جانشین بنیاد فرهنگی قرارگاه خاتم الاوصیاء(ص) گفت: باید با رویکرد جهادی و جبهه ای و استفاده از همه ظرفیتهای فرهنگی و اجتماعی با نفوذ فرهنگی دشمنان مقابله کرد.

گناباد- ایرنا- جانشین بنیاد فرهنگی قرارگاه خاتم الاوصیاء(ص) گفت: باید با رویکرد جهادی و جبهه ای و استفاده از همه ظرفیتهای فرهنگی و اجتماعی با نفوذ فرهنگی دشمنان مقابله کرد. به گزارش ایرنا، سید احمد عبودتیان عصر پنجشنبه در نشست فعالان فرهنگی گناباد افزود: دشمنان برنامه ریزی گسترده ای برای نفوذ فرهنگی انجام داده و حتی برخی جوانان را گرفتار دسیسه های خود کرده اند.
وی ادامه داد: باید با افزایش بصیرت مردم و از جمله جوانان برنامه ریزی منسجمی برای مقابله با این ترفندها داشت.
او گفت: استکبار جهانی بعد از پذیرش قطعنامه 598 و نرسیدن به اهدافش در جنگ سخت بر دامنه تهاجم و شبیخون فرهنگی خود بر علیه ایران اسلامی افزوده و رهبر معظم انقلاب هم در سالهای اخیر همواره بر افزایش بصیرت در برابر این سیاستهای خصمانه تاکید می کنند.
جانشین بنیاد فرهنگی قرارگاه خاتم الاوصیاء(ص) افزود: در چند سال گذشته انتشار کتابها با موضوعهای دفاع مقدس و فرهنگ و سیره شهدا جزو پرفروشترینها در جهان است.
وی ادامه داد: با وجود این استقبال گسترده در سایر کشورها از سیره شهدای انقلاب اسلامی استقبال از این کتابها در کشور ما مطلوب نیست و باید افزایش یابد.
حجت الاسلام حسن صادقی نسب امام جمعه گناباد نیز در این نشست با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب گفت: باید با اخلاص و ازخودگذشتی با تهاجم فرهنگی دشمنان از طریق انجام فعالیتهای فرهنگی ارزشی و سازنده مقابله کرد و فعالان و مسئولان بخشهای مختلف و ازجمله فرهنگی رسالت بسیار خطیری در این زمینه بر عهده دارند.
گناباد در فاصله 287 کیلومتری جنوب مشهد واقع است.
7545/2095/1858
یک مسئول: باید با رویکرد جهادی با نفوذ دشمن مقابله کرد
jkkjkjkjkj