وزیراطلاعات: رعایت اخلاق اسلامی لازمه کار اطلاعاتی است

پنجشنبه ۰۴ شهریور ۱۳۹۵
وزیراطلاعات: رعایت اخلاق اسلامی لازمه کار اطلاعاتی است

قم - ایرنا - وزیراطلاعات گفت: ما با اخلاق و رفتار خوب، می توانیم کارهای زیاد و اثرگذاری انجام دهیم، بنابراین لازمه کار اطلاعاتی، رعایت اخلاق اسلامی است.

قم - ایرنا - وزیراطلاعات گفت: ما با اخلاق و رفتار خوب، می توانیم کارهای زیاد و اثرگذاری انجام دهیم، بنابراین لازمه کار اطلاعاتی، رعایت اخلاق اسلامی است. به گزارش ایرنا،حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمود علوی عصرپنجشنبه دردیدار با حضرات آیات موسوی اردبیلی و جعفر سبحانی از مراجع تقلید، خاطرنشان کرد: بسیاری از افرادی که گرایش تکفیری پیدا کردند به خاطر رفتارهای اخلاقی نیروهای وزارت اطلاعات، کاملا رفتار آنها تغییر پیدا می کند.
وزیر اطلاعات گفت: دشمنان قلب بسیاری از افراد فریب خورده را سرشار از خصومت، بغض و کینه علیه جمهوری اسلامی ایران می کنند، ولی وقتی این افراد فریب خورده واقعیت های نظام را درگفت وگوهای منطقی که با آنها صورت می گیرد، می بییند به سرعت تغییر می کنند.
وی ادامه داد: امروز بسیاری از کشورها به شدت نسبت به کتاب های وهابی شناسی احساس نیاز می کنند و به این باور رسیدند که وهابیت منشاء تکفیر و تروریسم در جهان است.
وی بیان داشت: شخصیت ها و بزرگانی مانند آیت الله سبحانی بسیار زودتر از زمان خود حرکت کرده و 35 سال پیش در زمینه وهابیت کتاب هایی را منتشر کردند.
علوی ادامه داد: آنها (وهابیت) از نظرعلمی و مبانی فکری عمقی ندارند ولی با کلاس های سطحی، برخی را تحت تاثیر اندیشه های خود قرار می دهند.
وزیر اطلاعات روز پنجشنبه با سفر به شهر مقدس قم با برخی علما و مراجع تقلید دیدار و ضمن شرکت در شورای اداری استان قم و از نمایشگاه سیمای امید نیز بازدید کرد.
شبک/7401/6133/1021 / 1064
وزیراطلاعات: رعایت اخلاق اسلامی لازمه کار اطلاعاتی است